Filim tarzımı değerlendirir misiniz tavsiyede bulunabilir misiniz?

Bana izlediğin filmleri söyle sana kim olduğunu söyleyeyim felsefesinden hem film önerisi hemde izlediğim filmlerden değerlendirme de bulunabilir misiniz? izlemeyenlere de ayrıca tavsiye ederim :)

1. İlk olarak Fury'le başlayalım: 2. Dünya savaşı filmi konu almaktadır. Filmden beni etkileyen en önemli cümle ise: "Fikirler Barışla doludur geçmiş ise şiddetle..."

2. Predestination: Siz, siz olun zamanın içinde asla kaybolmayın :)

3. The 5th Wave: Kısaca, ablamı çok seviyorum çünkü dünyada tek bile kalsam kilometrelerce öteden gelir beni bulur ve korur :) (I'm legend'ın farklı versiyonu)

4. London Has Fallen: Kimileri filmin sonunda yine Amerika dünyayı kurtarıyor dese de kod adı olympos'tan aşağı kalmayan (zaten 2. filmi olarak nitelenir.) akıcı aksiyon filmlerinden birisidir.

5. Kod adı Olympos: Köstebek filmlerini severseniz birebir. zamanında the 24 adında dizi vardı. İzlerken o dizinin tadını aldım diyebilirim.

6. Trance: Uyarı, film basit bir psikiyatr hasta ilişkisi değildir. Bilinçaltıyla (bilinçdışıyla) ilgilenenlere tavsiyemdir.

7. The Trials of Cate: Siz, siz olun asla Avukatınıza yalan söylemeyin çünkü Avukat bitti demeden dava bitmez :)

8. another earth: Siz hiç uzayı bu kadar yakından izlediniz mi?

9. Lucy: İnsan beyninin %10'unu kullandığı tahmin edilir peki ya %100'ü kullanılırsa?

10. The Island: Dışarıda bir hayat var asla insanların koyduğu sınırlar içinde olmayın :)

daha saymadığım var ölümcül deney labirent transformers serileri gibi ama daha fazla sıkmak istemem Evet genel kültürüm çok iyi değildir oyuncu isimlerini vs. bilmem ama kendimi geliştirmek istiyorum sizin yukarıdaki filmlere yönelik analiziniz ya da tavsiyeniz nedir?

Güncellemeler:
filmseverlerden öneri bekleniyor :)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tarzını çok beğendim.7 ve 8 i izlemedim diğerlerini izledim. Bilim kurgu hayranı olduğun hemen belli oluyor. Ama nasıl söylesem böyle bireysel fantastik hikayeler hariç biraz daha ön planda oyuncusu olmayan filmler gibi geldiler lucy hariç. Sana Spawn, The one, The idendıty ve Pan'ın labirentini öneriyorum. The one ve Spawn hayatımın filmleridir :)

0|1
    0|0
    • kimliksiz sevdiğim filmlerden birisi. buna karşılık bipolar filmini tavsiye ederim.

Teşekkür ederim yorumun için. lucy olympos gibileri hariç tanıdığımız oyuncular ön planda değil. Çok takıldığım bir konuda değil bireyin psikolojisinin nasıl aktarıldığına bağlı :) yine de oyuncu bazında konuşursakta "Kiefer Sutherland"ın ve "Morgan Freeman"ın oynadığı filmler bana hep sempatik gelmiştir.

film tarzımız uyuştuğuna göre the one'dan ve spawn'dan başka filme denk gelirsen haber ver bana :) Özellikle şehirde ya da dünyada tek kalmış kişileri anlatan filmler çok ilgimi çeker 3. numaradaki gibi :)

Yükleniyor...