Böyle bir kızla bir ilişki yürütülür mü?

ben müziği seviyorum. şan eğitimi alacağım kursa yazıldım. bir rock grupu kurmak istiyorum. örneğin canlı müzik olan yerlerde söyleyebilirim veya profesyonel bir iş için çalışabiilirim. böyle bir durumda ne yaparsınız?

Güncellemeler:
link şu sayfaya ve yorumlara bakar mısınız? Allah aşkına nasıl insanlar var?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ilginç yorumlar var gerçekten, profesyonel olarak çalışıyorsun, işin müzik, işin şarkı söylemek ise, buna bu kadar tepki neden anlamadım ? Model'i örnek alın, o kız meze mi olmuş ? Gerçekten yaklaşımlar garip...

Bence gayet normal, gelir ön sıradan dinlerim, düet yaparım (sesim de iyidir de)...

1|0
    0|0
    • çok sağol gerçekten (: evet ben ailemi bile karşıma alarak bu yola koyuldum. ailem müziğe kesinlikle karşıdır. ama ben masa başına ait değilim.

• Aynen öyle ben de yurtdışında yaşadım 2 yıl, çok dar görüşlü insanlar ne yazık ki, kimsenin kimseye saygısı yok. Benim dönen oyunlardan sonra, müslümanız diye etrafta fink atanlardan ama her türlü şeyi yapan, hırsızlığı yalanı vs her konuda 1 numara olup müslümanım diye geçinen adam gördükten sonra, her şeyden soğudum...

Bu ülkenin sonu çok acı olacak, gerçekçi olmak lazım...

• artık benim bir umudum yok zaten bu ülkeden. sonunun kötü olacağını biliyorum. ya bir savaş çıkacak ki bu dünya savaşı demektir, ya da emperyalist güçlerin kucağına oturacağız, hem onlar muradına erecek hemde başımızdakiler istedikleri yönetim şekline kavuşarak muradına erecek. benim hiçbir umudum yok artık.

Erkekler Ne Diyor 12

• idealde, teoride bir sürü şey söylenebilir. ama büyük ihtimalle ben tahminimi söyleyeyim. bu dediklerini yaparsın, başarılı olursun, sevdiğin işi yaptığın için çok mutlu olursun ama ortamlarında senin gibi özgür ruhlu erkekler olacağı için öyle sürekli bir ilişki bulamazsın. yıllar geçip yaşın ilerleyince bir anda paniğe kapılıp evde mi kalıyorum yoksa diye düşünmeye başlarsın. bakmışsın kız arkadaşların çoktan evlenmiş, çoluk çocuk sahibi olmuş. ilk fırsatta bir koca bulup evlenirsin. tabii eşinin durumuna göre müziği ya tamamen bırakırsın ya da hobi olarak sürdürürsün. sonuçta pek pişman olacağını sanmam. yaşadıkların yanına kar kalır.

1|0
    0|0
    • müneccim gibisiniz :D

• iyi de yetenekten kastım aslında kişilikle ilgiliydi. örneğin bir insanın sabırlı olması, insanlarla iletişiminin iyi olması yetenektir benim gözümde bu insan bankacı olabilir, psikolog olabilir, doktor olabilir bunlardan kendine en yakın hissedeni seçer. ama sevdiği bir iş yapmak zorunda kalırsa hayatı boyunca hep mutsuz olur. ben de güzel resim çizerim örneğin ama hiçbir zaman resimle ilgili ideallerim olmadı. dansla ilgili oldu, tiyatroyla oldu ama kendimi en çok geliştirebileceğim müzik.

• kişilik başka yetenek başka bence. idealinle yeteneğin uyuşmayabilir. mesela tanıdığım bir kız vardı yüzmeye olağanüstü yetenekli. çocukluk ve gençliğinde sürekli rekorlar kırardı ve devam etse dünya çağında olmasa bile en azından ülkenin en başarılı yüzücülerinden biri olurdu. ancak o istemedi, tam tersine çok sıkılıyordu ve mutsuz oldu. biraz büyüyünce ailesinin itirazlarına rağmen sporu bıraktı ve sonunda modacı oldu. şimdi moda alanında yüzmedeki kadar başarılı değil ama çok mutlu.

• Senin yolun yol değil ben kurmazdım ama o çevrelerden birini bulabilirsin kendine göre hiç bir normal erkek sevgilisini barlarda gece kulüplerinde millete meze etmez.

0|0
    1|1
    • hiçbir birleşik yazılır.

• tırstım la .s

• ha şöyle yola gel

• bence senle yan yana bile yürülmez.barda şarkı söyliycen ,gelde o kızdan hayır bekle..barda meze olur gidersin.kendini kaybedersin.hayat güzel görünür ama sonunda kullanılmış eşya gibi bir odada baş başa kalırsın yanlızlığınla

0|0
    1|1
    • kimse kimseyi kullanamaz, kullanılmış kelimesinden hiç hoşlanmıyorum.

• sen öyle zannedersin,sözlere mimiklere aldanırsın çiğnenip yere atılmış sakız gibi olursun.üstüne basıp geçen çok olur..valla barda çalışan kadını alıp evlenende de kafa yoktur bence..

• belki ben onu çiğneyip yere sakız gibi atmış oluyorum nerden biliyorsun, kullanılmak sadece kadınlara mahsus bir şey mi? senin zihniyetini anladım zaten hiç ciddiye almıyorum.

• zor . böyle bir kız herkese verebilir...

0|0
    1|1
  • Çok güzel bir şey yaptığın ama bir ilişki yürütmek çok zor olur. Hele rock camiiası yani biraz hovardadır. Ben de rock dinlerim ama yani o camiida öyle sağlam ilişkiler zor çıkar. ayrı yollar bunlar yürümez kolay kolay. tabii nasıl bir ilişki istediğine bağlı. Bak şebnem ablana halen daha tek tabanca :D

0|0
    0|0
    • rock deyince nedense çılgın, herkesle düşüp kalkan biri akla geliyor. ama ben her zaman insanlara karşı hanımefendi davranmışımdır, bu işi sadece sevdiğim için istiyorum sahne farklı gerçek hayat farklı bence.

• çok hoş bir örnek olmuş cidden :D ama barda evleneceğin adamı beklemek aptallık olurdu zaten.

• Tamam sen daha hoş yerlerde beklersin. Bardan gece konserden çıkınca gittiğin işkembecide bulursun :D Ama yine öğendiğinde irkilir yani söyleyeyim korkutur. Aşk bu nerden geleceği belli olmaz. senin pernsinde şöyle bol dövmeli, deri ceket giyen uzun saçlı biri olur =)

• her kör satıcının bir topal alıcısı vardır

1|0
    0|0
  • partnerinin de müzik hoşlanıyor olması işi kolaylaştırır sanırım

1|0
    0|0
  • Ne yaparım ilişkime devam ederim hatta bende de ses mes varsa vokal yaparım. Eğlenceli olur :)

1|0
    0|0
  • herkes kendi işini yapar

0|0
    0|0
  • (: ben napıyorum diye kendime sorardım önce

0|0
    0|0
  • ve avaştan tüyerim :))

0|0
    0|0
    • :((

• ben ciddi bir ilişkiden bahsediyorum, yoksa takılmak için benimle de takılırlar yani, adriana ile ciddi bir ilişki nasıl olur bilemem :D

• :D al işte espiri yapıp anlatma durumuna soktuğun için sağol var ol hatta hiç eksilme... sonuçta sen profesyonllik diyon benim düşündüğüm sadece benimle olacak :D olay bu yoksa yemişler lima yı ne işim var onunlar...

• dost acıs söyler alınmaca olmasın lütfen.hemen şutlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...