Life in Color Kingdom İçin , Bol Bol Boyanmak İçin ve Sınırsız Eğlence İçin Hazır Mıyız?

Bu yılın en büyük ve en renkli festivaline hazır olun!

2 sahnede 22 dev isim ve mükemmel şovlarla gerçekleşecek Life in Color Festival İstanbul, 6 Ağustos’ta Life Park’ta! EDM müziğin en iyi isimleri ve Miami'den sonra ki en büyük uluslararası etkinlik olacak LİC Kingdom , bizleri bekliyor. Bu eğlence kaçmaz :)

Nicky Romero, Fedde Le Grand, Laidback Luke, Adventure Club, Atmozfears, Bolier, CAKED UP (Oscar Wylde), DANNIC, Danny Avila, MOTi, Noisecontrollers, Paris & Simo, Pham, Shapov, SICK INDIVIDUALS, Sunnery James & Ryan Marciano, TWOLOUD, Vicetone, Arem Ozguc, Arman Aydin, Sercan Yanbay ve Sheldon Blake ile unutulmaz bir festival sizleri bekliyor!

Life in Color Kingdom İçin , Bol Bol Boyanmak İçin ve Sınırsız Eğlence İçin Hazır Mıyız?
Geçtiğimiz 28 Mayıs'da İzmir'de gerçekleşen festivalden görseller :

Gelecek olan varsa söylesin de grupça takılalım :) Life Park'da görüşmek üzere :)

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Geçen sene İzmirdekine gitmiştim deli eğlenceli oluyor git mutlaka

0|0
    0|0
    • Bende istanbuldakine gitmiştim gerçekten müthiş bir atmosfer

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Napiyoruz şimdi birbirimize boya mi sıkıyoruz

0|1
    0|0
  • Gerçekten ne anlıyorsunuz bunlardan? Ciddi soruyorum bana asla cazip gelmiyor aşırı anlamsız hatta

0|1
    0|0
    • Herkes sevecek diye bir şey yok zaten. Ben Elektronik müzik aşığı bir inasan olduğum için çok seviyorum böyle konser ve festivalleri ama bu festival özellikle çok hoşuma gidiyor çünkü herkes rengarenk boya içinde kalıyor, kimi zaman komik ama çoğu zamanda hoş ve eğlenceli anlar yaşanıyor. özellikle müzikle uyumlu bir şekilde boyanmamız paha biçilemez bir duygu benim için :)

• Belki de yaşamam gerek anlayabilmek için , teşekkür ediyorum efendim cevap için :)

• İnan bana seversin , senin gibi çok insan vardı yanımda özellikle kuzenim. Bu ne ya ne saçma şey bu napcaz orda gidipde işiniz mi yok felan diyordu ama bit gttik durduramadık kendisi koptu gitti eğlenceden hahahah :D rica ederim :)

• Hiç sevmem böyle şeyleri

0|1
    0|0
    • Nasıl şeyleri seversin :D

• Sana karşı ön yargılı değilim sadece senin nasıl şeyler seversin sorun çok ciddiyetsiz geldiği için ben de ciddiyetle cevap verdim.
      Yoksa neyi sevip sevmediğini bilemem ve beni bağlamıyor tabi

• Yok ciddiyetsizlikten değil merak etmiştim sadece :)

Erkekler Ne Diyor 1

• yalnız koyduğun fotoğraflar hep izmirden ve izmirdekine gittim süperdi. İstanbul da sadece Nicky olmasaydı yanına ümmetde gelseydi giderdim

0|0
    0|0
    • İzmirdeki fotoğrafları koymak istedim zaten :) nicky yanında Vicetone , Moti , Bolier , Fedde Le Grand , Twoloud ve Dany Avila gibi çok iyi djler var line oldukça sağlam ve life in color'ın miami'den sonra ki en geniş çaplı organizasyonu.

• biliyorum baktık bizde arkadaşla biz daha tanınmış biri gelirse nicky gibi gidecektik kesin ama o da yanaşmadı listeyi görünce bende size iyi eğlenceler dilerim sıra sizde boyanın bakalım :)

Yükleniyor...