Cehalet mutluluk mu size göre?

Her hangi bir konu da yetersiz kaldığınızda , kendinize küsüyor musunuz hemen , neden tıkanıp kaldım , sonuna kadar sürdüremedim diye..
Çoğu insan hep sürüye göre şekillenir , klişeleşmiş cümleler kurarak konuyu tartışdığını , çok bildiğini sanır.

( aman bir gün ölüp gitcen , okuyup Profesör mü olcan sanki )

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki saçma gelebilir ama cogu zaman bildigim seyleri bile bilmiyomusum gibi sorarim insanlara. Cunku baskalari ne dusunuyo diye merak ediyorum ve benim dusundugumden daha mantıklı seyler de cikabiliyo. Illa bir konuda degil mesela gidicegim yolu biliyorum ama tarif etmesi icin birine sorarim veya saatim oldugu halde saati sorarim. Hem insanlarin birbirine yardim ettigini gormek mutlu ediyo hem de tanimadigim bir insanla konusmus oluyosun bir konuda. Topluma katilmis oluyosun ne biliyim bence iyi bisey yapiyorum dedigim gibi sacma gelebilir 😁

0|0
    0|0
  • degil bence. egitim seviyen le yasam kaliten yasam kalitenlede mutlulugun dogru orantili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cehalet mutluluktur. Afrika da çocukların öldüğünü bilmezsen üzülmezsin. Cahilin kafası sadece kendi dünyasından ve küçük dertlerinden ibarettir.

1|0
    0|0
  • Aksine mutluluktur 😀

0|0
    0|0
  • Tek bir cümleyle açıklamak istiyorum."Herkes cahildir ama farklı konularda." Mark Twain

1|0
    0|0
  • Cehalet mutluluktur.. Öğrendikçe düşündükçe karamsarlık çöküyor.. Hiç umut yok tamamen kaygı..

0|0
    0|0
  • evet çok bilen çok düşünür ve mutlu olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...