Arkadaslar kemanı akor edemiyorum lütfen yardım?

Sol – Re – La – Mi
G – D – A – E
olmuyor ya akor programda var taksim aznavur pasajında akor müzik var oraya bugün götürcem ne dersiniz? ya üff 750 tl verdim birde bu aptal kemana..
arkadaslar kemanı akor edemiyorum lütfen yardım ..?
?

Güncellemeler:
kemandan anlayan yok mu bee bir konservatuarlı altyapıdan birisi.. çıksın bise desin..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kulaklarından oynamayı dene. Ya da daha ince ayar mı yapamiyorsun? Fixler sıkışmış olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lisede keman kursuna yazılmıştım. Daha sonra hocam yeteneksiz olduğumu ve kursa devam etmemin pek doğru olmayacağını söyledi. Bilmem anlatabildim mi :)

0|0
    0|0
  • Ne demek aptal keman. Sen akor edemiyorsun diye. Götür yaptır akorunu.

0|0
    0|0
  • bir keman hocası bul. eğer ilk kez keman çalacaksan bir hocanın yapması daha iyi olur bozabilrsin kemanını dikkat et

0|0
    0|0
    • ya canım 1.5 yıldır calıyorum sadece uzman biri var mı diye merak ettim.. hocaya ihtiyacım yok kendimde yapıyom zatende burgularda vs.. bir sorunu var.. taksime götürcem sağol yinede

• 1.5 yıldır çalıyorsun ama hala akordunu yapamıyor musun? demek ki keman çalmak zor iş :)

• canım benim alakası yok.. keman tellerinde sıkıntı var istediğim akora girmiyor.. atıyor sürekli akor yapmada bise yok

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...