Warcraft Filmine Gidip Hikayeyi Bilmediği Halde Sevenler ve Merak Ettiği Noktalar Olanlar Var mı?

Film vizyona girdi ve bir haftayı geride bıraktı. Sevmeyenlerin en büyük şikayeti her şeyin detaylıca anlatılmaması yönünde, ki emin olun anlatılamazdı. Marvel evrenindeki gibi tek tek karakterleri işlemeleri gerekirdi ve o da çok uzun sürerdi. Evet, birinin gelişimine tanıklık etmek güzel bir şey ama seriyi bilenler için işkence olurdu. Ve özellikle hikayenin dışına çıkıldığında sinir bozucu olabiliyor.
Warcraft Filmine Gidip Hikayeyi Bilmediği Halde Sevenler ve Merak Ettiği Noktalar Olanlar Var mı?

Ama yine de bu haliyle izleyen ve seven pek çok kişi gördüm. Özellikle hikayeyle ilgili merak ettiğiniz konular varsa sorularınızı yanıtlayabilirim.

Güncellemeler:
Bu sitede çok fazla izleyen olmayacağını tahmin ediyordum ama bu kadar da az olmasın ya hu!

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Warcraft evrenindeki herşey anlatılsa... Ömür yetmez yahu. Ellerinden geldikçe sahnelemişler, bu bile yeterli.

0|1
    0|0
    • Hikayeyi bilen için evet, ama bizim insanlar son yıllarda alışmışlar tembelliğe. Anlamaya bile çalışmamış kötüleyenlerin çoğu. İyide Fel nereden geliyor deyip duruyorlar. Ki aslında o bile gösteriliyor filmde.

• Görsellik için gidiyorlar işte :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Her hafta düzenli olarak vizyondaki 2/3 filme giderim, normalde bu tarz filmleri hiç sevmem 3d olduğu için gireyim dedim. Bugun izledim ikinci yarısına girmedim, aşırı saçma geldi anlamsız. Ya da benim tarzıma hitap etmediği için de olabilir.

0|0
    0|0
    • Bu bir hikaye sonuçta, nasıl saçma gelmiş olabilir? Ütopik bir dünya orası, kendi içinde bir evren.

• Yani bakış açısı diyelim, zevkler ve renkler meselesi

• Dünya senden olmayanlarla güzel derler, haklılar. Sadece bu film içinde değil. Kaçırdığın bir dünya güzel şey var o olağanüstü evrenlerde. Hatta o olağan üstü dünyalar ve hikayeleri günümüz dünyasında anlatılan pek çok gerçek hikayenin veya dramın kaynağı olmuştur.

Neyse, filmi de izlememişsin zaten, sevmediğini de söylüyorsun. Sana yardımcı olamayacağım.

Yükleniyor...