Arkadaşlar ben bir keman almak istiyorum ve tabi bide kurs almak istiyorum?

1) Uygun fiyatlı bir kemanı nasıl alabilirim? Kemanın iyi veya kötü olduğu nasıl anlaşılır?
2) Ankarada halk eğitimde kurs almak istiyorum bunun için bir fiyat ödüyor muyum? Çankaya halk eğitimi düşünüyorum. Ama keman hakkında sıfır bilgim var yani kemanı alıp gidicem. Herhangi bir ön koşul ya da başka bişey isterler mi benden? Halk eğitime gitme parasını ver düzgün bir kursa git halk eğitim iyi değil de diyebilirsiniz tabi :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim kemanı almadan önce halk eğitime git kurs açmışlarsa ücretsiz keman hususundada oradaki eğitmenlerden bilgi al fiyat araştırması yap öyle al

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'da olsan unkapanından alırdın da ankarada nerde iyi keman vardır bilmiyorum. o yüzden tek söyleyebileceğim boyalı keman alma orjinal rengiyle al normal ahşap. Boyalıların ses kalitesi boyasıza göre kötü oluyo.
    Kursa gelince halk eğitimde para vermezsin fakat oralar genelde dolu oluyo yer kalmıyo umarım yer bulabilirsin. Eğer yer bulursan hiç bilmeden gidersin tabi ön koşula gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocadan yardım iste önce kayıt sonra almaya bak

0|0
    0|0
  • Yardım eder ders verebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Halk eğitimdeki hoca iyiyse sıkıntı olmaz :) iyi bir keman almana gerek yok ilk başta 200 250 liraya bir cin kemani isini görür :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...