Kapat

Film önerisi olan ☺️☺️😇😇 ?

fantastik aksiyon komedi hepsi olur.. korku hariç ama :) korkuyorum :( (öpüşme sahnesi vs olmazsa sevinirim.)

Güncellemeler:
Tüm bildiklerini ben öğrettim ama tüm bildiklerimi değil ' güzel replikmiş Kızıl gökyüzü. Şu an showman kanka

1|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim kurgu? ve komedi için 30-40 tane izlediklerimi önerebilirim.

1|0
    0|0
    • Bilim kurgu olsun , en sevdiklerini Öner , şu an bilim kurguya çok ihtiyacım var , iyi ki yazdın bir film vardı onu da aklıma getirdin iyi oldu sağol

• tamam gerek yok çok sağol

• Rica ederim. Keyifli seyirler... :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu yıl çıkan bir film The Finest Hours, türkçesi zor saatler. Gerçekten çok güzel bir film. Asla umudunu kaybetmemen gerektigini bir kez daha hatirliyorsun..

1|0
    0|0
  • iron man serisini izle sonra yenilmezler serisini izle en sonra kaptan amerika kahramanların savaşını izle sjs

1|0
    0|0
  • gümüş sörfçü olurmu sevişme yok :)

1|0
    0|0
  • warcraft ama 3d gidiceksin.. birde 3d sourround ses sistem olcak yani cevahir istinye falan oralarda izliycen..

1|0
    0|0
  • est ist wieder da

1|0
    0|0
  • -Felekten Bir Gece Serisi ( Komedi )
    -Ben 4 Numara ( Fantastik - Bilim kurgu )

1|0
    0|0
  • Şafak sezeern filmleri güzel birde arkadaşım hoş geldin DİE komedi sow var tavsiye ederim ben izler izler gulerim

1|0
    0|0
  • 1- war craft izle fenaa daha yeni çıktı gerçi :)
    2- scott pilgrim dünya ya karşı komedi ( öpüşme var)

1|0
    0|0
  • deadpool izle seversin aksiyondan çok komedi bol küfürlü
    buradan izleyebilirsin.
    http://720pizle.com/izle/dublaj/deadpool.html

0|0
    0|0
  • Dhoom 3 hint filmi 1 2 yerde öpüşme var harici yok.

1|0
    0|0
  • her çocuk özeldir

1|0
    0|0
  • Iyi şanslar Chuck mutlaka izle pişman olmassin

1|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi :D

1|0
    0|0
  • baslamadiysan güzel önerilerim olabilir

1|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu.

0|0
    0|0
  • Gerçekten film bittikten sonra hayranlıkla uzun bir süre etkisinden çıkamayacağın bir film önereyim derdim ama millet paragraf yazmış seneye yazarım buraya izlersin :D

0|0
    0|0
    • yok yok olur mu öyle şey yaz lütfen :)

• Yaşam Şifresi - Kelebek Etkisi - Uyumsuz - Hayat Avcısı (Bu gerçek bir olaya aittir. Gizem/Biyografi türünde film haline getirilmiş olaya o seneye ait görüntülerde yer almakta filmde film bittikten sonra araştırabilirsin.) Korku değil merak etme :D Ama önce kesinlikle Yaşam Şifresi ve Kelebek Etkisi'ni izle

• çok sağol :)

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...