Bu 4 adamdan hangilerinin ismini biliyorsunuz?

Evet. Bunlar benim favori yabancı oyuncularım. Oldukça yetenekliler.Bu 4 adamdan hangilerinin ismini biliyorsunuz ?

Bildiklerinizi söyleyin bakalım. Ama googlamayın. Biliyosanız söyleyin.

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Jean reno, bilmiyom, john malkovich mi o shah rukh khan

1|0
    0|0
    • Malkovich değil 😄 jean renoyu ve shahrukhu biliyosunuz ama diğer 2sini niye kimse bilmiyo😄

• Diğer ikisinide bilirim ama isimlerini bilemedim. Hayat güzeldir de oynuyor muhtemelen aklıma gelmedi ismi ama tanırım hepsini:)

• Roberto mu ne öyle bişwydi azcık aklıma geldi

• Biri leon işde 😂 sharu khan var şu kepce kulakda tanidik geldi ama cikaramadim

1|0
    0|0
  • jean reno galiba biri biride benim adım kaan :)

1|0
    0|0
    • Senin adın mı kaan onun mu? Jsjsjsjsj film ismini söyleme adamın ismini söyle.

• İzledim de adamın diğer filmlerini daha çok seviyorum. Leon biraz abartılmış geliyor

• yaa ama konusu çok güzel filmin :) tabiki abartı biraz ama işleyişi çok iyi

• En sondaki khan mı ne adı

1|0
    0|0
  • Jean Reno dışında gerisi tırt...

0|0
    0|0
    • Katılmıyorum shahrukh daha iyi oyuncu.

• Kendisini adını hatırlayamadığım bir yapımda biraz izlemiştim. Ama açıkçası pek beğenmedim. Jean Reno, oyunculuğu ile listedeki herkesi ezer geçer.

• My name is khanı izlemişsindir. Tarafsız ol shahrukhun oyunculuğunu düşün. O da iyi ama shahrukh khan yaşıyor resmen.

• Hıc bırını tanımıom kanks

0|0
    0|0
  • 2. Yi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 1- Jean Reno
    2- Tanımıyorum
    3- Yahudi soykırımıyla ilgili bir filmde görmüştüm
    4- Tanımıyorum

0|0
    0|0
    • Shahrukhu tanımamana şaşırdım.2iyi zaten kimse tanımadı da 😄

• Kulaktan dolma bilgiler bana göre değil. Hintliler yıllarca sömürüldü fakirlikten dolayı hijyenden uzaklar diye her hintliden nefret etmek mi zorundayız? Irkçılık resmen. En iğrendiğim şey ırkçılıktır.

• Olabilir.. Bu senin tercihin..

• baştaki sevginin gücü leondaki adam galiba 2. sini bilmiyorum 3. sü hayat güzedlir filminde oynamıştı bu sondaki hint filmlerinde diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İlki Jean Reno. Leon dan bilirim reisi.

0|0
    0|0
  • Jean Reeno

0|0
    0|0
  • En alttaki bana benziyor la 😂

0|0
    0|0
  • İlk defa görüyorum bu tipleri

0|1
    0|0
  • sonucusu hint filminde oynuyordu galiba ne khan dı hatırlayamadım

0|0
    0|0
    • S ile başlıyor😄

• Shahrukh Khan 😄😄 şakir khan da güzelmiş ama😄

• evet ya söyleyince şakir gibi çıkıyor ondan arkadaşlar arasında böyle diyoruz diğerkleri kim çıkaramadım da

• Dördünün arasına girebilir misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...