Sinemaya gittiğinizde karakterlerin duygularını paylaşıyor musunuz?

Bunun sadece bana olduğunu düşünmüyorum. Sizce bu şekilde beynimizi yaşamadığımız şeyleri aslında yaşadığımız yönünde kandırıyor olabilir miyiz? Örneğin bir karakter polislerden kaçarken biz oturduğumuz yerde kortizol ve adrenalin salgılıyoruz. Karakter bir yakınını kaybettiğinde onunla birlikte üzülüyoruz. Sizce de yaşamadığımız anıları beynimize yerleştirmenin bir yolu değil mi bu? Bunun bir de sanal gerçeklikle birleştirildiğini düşünsenize.. Böylece olayları 3. Şahıs olarak değil de direk kendimiz olarak yaşayabileceğiz. Total Recall'daki gibi istersek ajan olabileceğiz. İstersek Mars'a giden bir ajan olabileceğiz. 😊 Ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide. Ama burada oyuncunun bunu yansıtma yeteneğide çok önemli. Bazıları izleyiciyi etkisi altına alamıyor malesef.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nadiren her film de olmuyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Karakterlerin hayatını kendi hayatımla karşılaştırırım ya da olaylar karşısında ben ne tepki falan verirdim diye anca bu 😊

1|0
    0|0
  • Valla anamızı ağlatırlar

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • O empati denilen şeyi yaşayamıyorum, filmde birinin sevdiği ölünce üzülemiyorum, pis bir koku olduğunda onu hissedemiyorum. Bunu ilk farkettiğimde üzülmüştüm, duygusuz biri gibi hissettim kendimi, sonraları zorladım ama pek de olmadı. Galiba biraz dexter'da oluyor o da ruhsuzluktan ksdlfs

0|0
    0|0
  • karakterlere pek takılmıyorum.. asıl önemli olan konuyu benimsemek

0|0
    0|0
  • Filmi izleyip çıkıyorum

0|0
    0|0
  • Yoo oyle duz izliyorum

0|0
    0|0
  • Paylaşırız, dertleşiriz