Metal müzik dinlemekten hoşlanır mısınız?

Hatırlamak istemediğim bir öküzün tavsiyesiyle başladığım bu müzik türü gerçekten çok hoşuma gidiyor. Tabi ruhsuz ruhsuz böğürmelerden ibaret olanlar değil duygu yüklü melodili olan grupları seviyorum

In Flames adında melodik death metal yapan sevdiğim bir grubu paylaşayım

Sizde isterseniz sevdiklerinizi paylaşın dinleyelim

Güncellemeler:
Tamam artık yazmayın soruyu kapatıyorum :D

7|6

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim grup.
    Hem de bir arkadaşımdan yadigâr, en sevdiğim parçasını paylaşmışsın.
    Bu da benden sana.

https://www.youtube.com/watch?v=fTuxSO-qW00

0|0
    0|0
    • Biliyorum bu şarkıyı da :)

• Cok teşekkürler bayan B.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 215

Kızlar Ne Diyor 124

• Ben de daha çok Black metal dediğimiz sizin tabirinizde "duygusuz böğürme"leri seviyorum Çünkü onlar asıl olan duyguyu En saf haliyle ifade ediyorlar Bence. Şahsen içimdeki duyguların Her çeşidini doruk noktasında yaşadığım için, En iyi ifade şeklinin bu olduğunu düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • Rammstein. Slipknot. Metallica. pantera. dimnu burgir. bvb. mega death slayer. children of bodom vs vs vs bu liste uzar gider❤❤❤

0|4
    0|0
    • Aa ciddi misin :) yazarken fark etmemisim :) çok teşekkür ederim uyarın icin ✌

• AçıkçAsı kabul etmek değil seni umursamiyorum :) senin sözlerin benim icin bir anlam ifade etmiyor 😇

• Görüş sahibi gerekli lafı söyledi :) Kaybol şimdi

• 0|1
    0|0
  • nothing else matters ---> bence dünyaca en sıkı en iyi efsanevi şarkılardan. onu dinlemek beni inanılmaz rahatlatıyor çok seviyorum cidden ya. hatta hatırlamışken dinliyim :D metallica nın birçok şarkısını seviyorum ama pek dinlediğim bir müzik türü değil yinede metal tarzı.
    https://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

0|0
    0|0
    • Nothing else matters paylaşmayan olursa hesabımı silecektim zaten :D

• nothing else matters metallicacısı dscbsdhsdb

• efsane ama yaaa nasıl paylaşılmasın :D metal tarzı pek dinlemediğim halde metallica nın birçok şarkısını severek dinleyebiliyorum. ama müzik listemde pek bulunmaz. sadece bazı efsane şarkıları olur. ama bu number 1 yani. guitar hero oynarken öğrendim şarkılarını açıkçası bir kaç yıl önce. ondan sonra dinler oldum zaten

• severim, haftasonu Nova Rock vardi burda gecen haftada Ramm.. Liste doluda, industrial metal gelsin..

https://www.youtube.com/watch?v=IxuEtL7gxoM

0|0
    0|0
  • Severim:)

0|0
    0|0
  • Hoslanmam

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ergenken dinlerdim

0|0
    0|0
  • Severiz.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bazen ruhuma hitap ediyor

0|0
    0|0
  • Bütün müzik türlerini dinlerim, geniş bir yelpazem var. Ama metal müzik sevemedim bir türlü. Bana hitap etmiyor sert müzikler.

0|0
    0|0
  • Sen koskoca Brutal Vokal'e "ruhsuz böğürme" diyorsan kendin için "Metal dinliyorum, keyif alıyorum" deme arslanım senin dengin Murat Boz vs.

0|2
    0|0
    • Paylaştığım şarkıda brutal vokal var. Ruhsuz böğürme dediğim vahşet içerikli şarkı sözleri yazan Cannibal Corpse gibi gruplar, bu tarz grupları sevmiyorum

• doom gothic death severim ama tek sevdiğim tür değil tabi uaral öröm anathema death empyrium lake of tears saturnus thurisaz draconian flowing tears daha fazla olmalı ama aklıma gelmiyo sen ne dinlersin

0|0
    0|0
  • al bakalımm büyük konuşmıyim ama kesin seviceksin

Güzel hareketler bunlar yaa sitedeki harbi kitleyyi görelimm
    https://www.youtube.com/watch?v=vBZ5SLJmfdw

0|0
    0|0
    • Çirkin nickini görünce şarkıyı açasım gelmemişti en başta, neyse melodiler gayet iyi beğendim

• Eşcinsellerin yaptığı müziği sevmem :D

• Ben hypnogaja-here comes the rain again cok sevdim. Ne tarz muzik o acaba metal mi 🙄 Pek anlamam da 😁

0|1
    0|0
  • Evet babam saolsun bebekliğimden beri metal müzik dinletir. Seviyorum o yüzden.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    104
Yükleniyor...