Pakistan ve pakistanlılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye yi en çok seven ülke pakistan siz pakistan ve pakistan halkı hakkında ne düşünüyorsunuz sever misiniz

kurtuluş savaşında pakistanında yardımı olmuş türklere

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Türk halkının dost diyebileceği bir millet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende severdim ama suudi arabistan a gittiğimde birçok pakistanlı ile tanıştım. Gözlerinde benim türk olduğumu duyduklarında dolar işareti beliriyordu ve direk kardeşiz biz yardım edermisin bize diye bir nevi dilencilik yapıyorlardı ki hepside çok düzgün giyinimli eli yüzü tertemiz insanlardı. Ha içlerinde çok samimi olanlarda vardı ama genelinin bu yaklaşımı bende bir soğukluk oluşturdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pakistanli misin?

0|0
    0|0
  • Haha iy
    Yok Sagol

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Severiz onlar bizim kardeşimiz sayılır 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen severiz

0|0
    0|0
  • Kardeş ülke

0|0
    0|0
  • bır yanlısını gormemısımdır adam gıbı ulke hem atom bombasıda var

0|0
    0|0
  • Allah sana geri sakalini ceza verisn pakistan 1947 de kurulmus bir ulke ve pakistan dedigimde aklima bin ladin terörist pislik aklimi gelir oldu mu

0|0
    0|0
    • lan p-i-ç kurusu pakistan 1947 de kuruldu ama pakistanlılar 1947 den önce hindistan doprakları içindeydi o-r-o-s-p-u çocğu geri z-e-k-a-l-ı ahmak köpek p-i-ç kurusu

• ya tamam kardeşim senla tartışarak vakit kaybedemem ama baya bir sövdüm sana pakistan bizim daima kardeşimizdir pakistanı kardeş olarak saymayan düşmanımdır

• tamam o zaman bir tane dusmanin ben oldum

• siz İsrailli misiniz? siz Yahudi misiniz? kardeş ülkemiz pakistanı ve Pakistanlıları severim.

0|0
    0|0
    • bu israil bayrağı değil günde 10 kişi soruyor karamanoğulları bayrağı karamanoğulları hakkında araştırma yapıyorum onun için bayrağını profil resmim yaptım

• o bire bir İsrail in bayrağı ama hadi dediğin gibi olsun, karamanoğlu Mehmet bey.

Yükleniyor...