ARAP KIZLAR HAKKINDA BİLİNMEYENLER?

Arap kızlar...

Asla kapris yapmazlar, kocalarına son derece sadık ve itaatkadırlar. İslam dinini çok iyi bilirler ve yaşarlar ve O'na sıkı sıkıya bağlıdırlar. Güzel giyinirler neredeyse tamamı zevk sahibidir ve hijyene çok fazla önem verirler. Okur yazar seviye oranı arap kızlarında %97 oranındadır. Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve anadilleri olan berberi dillerini bilirler. Üstelik 6 farklı dil bilen kız oranı %70 ile % 83 yani her 10 arap kızından 7,8'i en az 3 ve daha fazla dil bilmektedir. Kültür seviye kıyaslamasında arap erkeklerinden yaklaşık olarak % 67 gibi büyük bir oran ile daha ileri seviyededirler.

Haksız ve yersiz eleştiriler yapmayın.. Çünkü saydığım ülkelerin tamamında yaşadım her birinde en az 2 yılım geçti.. Aile ilişkilerim ve yakın bağlar kurduğum sayısız insan var. Misafir perverlikleri Türkleri aratmaz ama bizler kadar can'dan olmalarıda mümkün değil. Ama Türk kadınının erkeği ile olan ilişkilerini beğenmiyor ve Türk kızlarını (evlenmeden önceki) insan ilişkilerinde başarısız olarak değerlendiriyorlar. Türk erkekleri İslam ülkeleri arasında O'nlar için favori ve son derece çekici ve yakışıklı buluyorlar ve Türk kızlarını güzellik olarak orta seviye ve altında değerlendiriyorlar.
Kızmayın, bu O'nların görüşleri...

Herkesin bildiği üzere çok güzel olurlar. Güzellikleri dillere destandır. Esmer Irklar arasında Dünya'da en güzelleridir. Güzellik sırası ile en güzellerinden başlarsak ülke sıralamasına göre;

Güzelliklerine yakından şahit olduğum güzel arap kızlar diyarı;

1. FAS
2. LÜBNAN
3. CEZAYİR
4. TUNUS
5. SUUD ARAPLAR

Gelelim Türk kızlarına, ben bildiklerimi paylaştım.. Türk kızları hakkında bildiklerinizide siz paylaşın.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arab kızları gerçekten efsane
    özellikle lübnan

0|1
    0|0
    • Harikalar.. İyi yakalamışsın olayı.. Tebrikler ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• E biriyle tanıştır beni de sevaba girersin be arkadaşım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...