Fotoğraf çekmeyi sevenler kimler? Paylaşalım:)

ben bayılıyorum. En güzel çektiğiniz fotolardan birkaçını paylaşır mısınız? geçen gün Emirgan'a gittim. orada laleleri çektim hoşuma gitti duvar kağıdınız benden olsun :)) NASIL ? link

link

0|0
22|50

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlarda benden olsun :) Daha var lakin yüklemek cok uzun sürüyor yav :S

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

2|1
    0|0
    • acılmaları da baya uzun sürüyor.güzell:) makro mu seviyorsun

• Makro lensin ne ? Güzel çekmişsin eline sağlık. Özellikle sinek fotoğrafı bayağı iyi. Tak çıkar derdi olmasa ben de düşünüyordum ama her zaman da makro çekilmiyor, bir çanta lensle de gezilmiyor :) Tabi hobiden çok gelir kaynağı olarak kullanılmıyorsa ;)

• Hocam makinem profesyonel değil :'(

Erkekler Ne Diyor 49

• İstanbul'a misafirliğe gittiğimde telefonumla çekmiştim bu fotoğrafı. Kalitesi düşük ama çok güzel bir poz olduğuna inanıyorum. Ayrıca acayip fotoğraf takıntım var ve güzel bir makine alıcam inş. En kısa zamanda. :))

link

1|0
    0|0
    • almalısın o yeteneği gördüm sende :) güzel kare.

• evet :) bende 2.200e aldım maşallah tıkır tıkır :)

• Cidden çok pahalı ya 3 bine de gördüm burada. Yoksa sırf bizim burada mı o kadar pahalı bilmiyorum.

• ewet çok güzelmiş devamını beklerim her seyin resimlerini cekebilirsin antalyadayken benim çektiğim link ve bu link

2|0
    0|1
  • Alamadım ki bir Nikon 5100 Valla en büyük zevkimdir doğa fotografları çekmek (özellikle Tele ya da macro çekimler) ama 5 yıldır bişey yapamıyorum...

1|0
    0|0
  • İnegöl'de Uludağ manzaralı fotoğraflarım harikadır hele ki bahar aylarında tepeler yarı beyazken ve karlar erirken manzara harika oluuor hele ki Mezitler ormaları yemyeşildir kışın burada kar manzaraları süper olur bir de Eskişehir tam fotojenik ve çok güzel bir yer isterseniz paylaşırım :)

1|0
    1|0
  • link f/2 poz süresi 1/100 sn. iso 100 sardunya çiçeği

link f/2 poz süresi 1/1250 sn. iso 100 adını unuttum çiçeğin

Fotoğrafları indirebilirsiniz.Hakkım helaldir.Sevgilerle...

2|0
    0|0
  • evimden çektiğim bir kaç görüntü :)

link

link

link

link

4|0
    0|0
  • link

link

Dayısının Bidenesiiii

link

Evden çektiydim

1|0
    0|0
  • Güzel çekmişsin :) bir makinem var geçen yıl almıştım toplasan 20 kare çekmemişimdir sevemedim bir türlü fotoğraf çekmeyi bir köşede duruyo

1|0
    0|0
  • çok severim. fotoğraf makinemi yenilemem lazım yalnız...

bu arada sarı ile kırmızının uyumuna 5* verdim :)

1|0
    0|1
    • aynen özel olarak çektim onu :)

• hmm ne güzel :) paylaşırsın benimle :)

• tabii ki :)

• link

link

link

fotoğraf çekmeyi bilmeyince bu kadar oluyo.

1|0
    0|0
  • catwoman vala senin fotolar mükemmel de şu foto çekme çekilme işinde çok üşeniyorum güzel fotolar çekmişsin vala onlarca güzel yere gittim ki halen gidiyorum şu foto işini sevmediğimden gittiğim yerlerin resimleri yok :) sen olaydın çekerein vala hepsini

1|0
    0|0
    • haha :D aynen bende her gittiğim yerin fotolarını çekerim ama kendim olmam genelde:)

• :)))) tamam ben sana ne zaman catwoman dediğimde sen fotoğraf çekiceksin catwoman çat fotoğraf catwoman çat fotoğraf :))) arada ben de çekerim sen de çıkarsın :))))

• Güzel güzel, başarılı ;) E çiçeklerin yanına bir de böcek lazım değil mi, o da benden olsun :)

link

link

Son olarak şunu da ekleyeyim, yeter:

link

1|1
    0|0
    • ilk link çok tatlı :)

• Tesekkurler ;)uğraştım çekene kadar bayağı ana sonunda ben bu fotoğraf ile hem de eline konarak beni ödüllendirdi.

• ahah fotoğrafın altında Akın Photography yazıyor bide telefon atsaydın bari ulaşırdık sana fotoğrafçı lazım olduğunda çok güldüğüm bir konular fotoğrafları beğendim üstüne alıp almamak sana kalmış eline profesyonel makineyi kapan kendini fotoğrafçı ilan ediyor ya çok gülüyorum hani zevkindir çekersisn hoşna gider ayrı ama fotoğrafçıyım diye atlamak yanlış bence

1|0
    1|1
  • gayet güzelmiş...gizlinin fotoğraf çekmeye hakkı yokmu :)

1|1
    0|0
  • link

ahanda bunlarda benimmm :)))

3|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Ben de çok severim fotoğraf çekmeyi ama makinem yok. Arkadaşımın D90' ından yararlanıyorum :) Lensiniz nedir bu arada fotoğrafları çekerken kullandığınız ?

2|0
    0|1
  • Beğendim, hosmus gerçekten :) Lale festivali vardı bir de İstanbul'da..

bunlarda benden

link

link

Üstteki İTÜ'den, alttaki Boğaziçi'nden :)

1|0
    0|0
  • çok güzel resimler :)

2|0
    0|0
  • Ben pek sevmem.En son bunu çekmiştim.

link

2|0
    0|0
  • güzel eline sağlık.. indirdim haberin olsun :)

1|0
    0|0
  • Tek kelimeyle süper olmuş eline sağlık..

2|0
    0|1
  • Böyle bir fotoğraf çekmek için bayağı tecrübe ve bilgi gerekiyor sanırsam. Bende ne o makine, ne istek ne de çaba yok :)

1|1
    1|0
  • resimlerin çok hoş çıkmış prof makına kullanıyorsun galıba =) yuklenmesı bayagı uzun surdu =) benım cektıgım guzel resımler var ama levelden lınk atamıyorum malesef =(

1|0
    0|0
  • foto çekmek güzelde gezmelere başlamak lazım onlarca doğa olsun farklı güzel eşya araç fotoları vardı silindi geçen karadayı setinde güzel fotolar çektik ama hepsinde varım şimdi reklam yapmayalım burada paylaşarak

1|0
    0|0
    • bir tane buldum teleferikte çekmiştim file:///F:/ordu%20resimler/1341215241769.jpg

• j1304.hizliresim.com/18/t/mg5jv.jpg

1|1
    0|0
  • Fotoğraflardaki keskinlik güzel ama odaklandığın çıçekler fotoğrafın ortasında olsa çok çok daha güzel olurdu. Böyle maalesef biraz olmamış.

Bende seviyorum çekmeyi ama hiç zamanım olmuyor :( :( :(

0|0
    0|0
  • aklıma lisedeki din kültür ahlak bilgisi ders kitabı geldi :D

2|0
    0|0
  • Gayet güzel çekimler . Teşekkürler

1|0
    0|0
  • Pil var ama makina yok :p

1|0
    0|0