Kurmanci, Arabi, Zazaki, Arami, Türkçe... Mardin'de türkü kardesligi vardır var olacaktır. Huzurun sesi değilmi bu?

2|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bütün coğrafyamizdaki milletlerimizin bütün renk sesleri biraraya gelip ahenkli bir uyum içinde biraraya gelebilirse eğer bu vatan asla yikilmayacaktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ülkemiz TÜRKİYE dört bir yanı güzelliklerle dolu fakat bunları bozmaya çalışanlar elbet var doğuda insanların zor şartlar altında yaşadığını bilenlerdenim ama bu durumu kendi lehine çevirenlerde çok onlar halkın arasına girip ortalığı bozanlar mardin midyatta şu an operasyon var ve tanıdığım arkadaşımın akrabası erkek ve bir kadın 50 yaşlarında pkk yüzünden öldüler ne suçları vardı yok tabi bize bu güzel ramazan ayında dua etmek düşer arkadaşlar allahım birliğimizi bozma ve ülkemize savaş getirmek isteyenlerin ayağına dolaştır #amin

0|0
    0|0
  • Sira gecelerinin anbiansi hic biyerde yok

1|0
    0|0
  • Aynen , süper

1|0
    0|0
  • Mardin'i seviyorum askerlik yaptım

1|0
    0|0
  • helal sana kız

1|0
    0|0
  • Süpersinn

1|0
    0|0
  • Kürtler bir araya gelince mi kardeşlik oluyor.. Bizi davet etmeyin... kendiniz çalıp kendiniz dinleyin..

0|1
    0|0
    • @Patavatsıızz ülkeyi bölmeye çalışanların kardeşlikten bahsetmesini sevmiyorum..

• 10 bin yil önce senin ataların daha taa orta asyadayken. Benim atalarım "O dil" le üzerinde bulunduğun ülkem dedidigin topraklarda Türku söyleyip halay cekiyordu. Merak Etme biz torunları da gerekirse canimizi verecegiz ama bu topraklarda Kürtçeyi yaşatacagiz. Tek bir Kürt kalana kadarda mücadeleye devam..

Eğer benim dilim senin devletinin temelini sarsıyorsa. Demekki devletini benim arazimin üstüne kurmuşsun..

• sizin bu arazide hiçbir hakkınız yok... 10 bin değil 1000 yıl önce bile kürt adında bir millet yoktu... sana bunu tarihsel olarak ispat edebilirim..

• Yüce Tanri Diyecemki Ben Cehennemlikte Olsam Bana cennetin anahtarini vermelisin. O da niye diye sorarsa. Ona diyecemki: Kendindende mi utanmiyorsam güzelim Temiz Türkleri yalan dunyanda pys kürytlerle, arayplarla, zazaylarla terbiye ettin diyecem. O yuzden baba torpil gececeksin diyelim. Tüm kürytler orysp cocugudur. Soran sende dahil. Pys vara vura konustugun icin.

0|0
    0|0
  • İnsan insan olduğu için sevilir. Ama gerçekten insan sıfatına erişebildiyse. İnsan sıfatına erişemediyse istediği olsun.

0|0
    0|0
  • Ne kardesi osmanlidan beri parazit bunlar

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet halkın sesi

1|1
    0|0
  • Memleketimin hasretiyle yanıp tutuştuğum bu aralar tam da üzerine ne iyi geldi anlatamam :)
    Mardin 'e de bu yakışır :D

2|1
    0|0
  • Barisi muzik getirecek

1|0
    0|0
  • Bu videoyu biliyorum. Babam hep izliyor :D kendisi mardinli cünkü. Cok gzl bir video.

1|0
    0|0
  • İnsan insandır.

1|0
    0|0
  • Öyle.

1|0
    0|0
  • ben bir tek bunu bilirim :D mardin kapı şen olur le le le le canım buralarda yar seven vallahi verem olur le le le le le canım :D

0|0
    0|0
    • hahaha mardin kapı şehrimin yani diyarbakırda tarihi sur ilçesinin mardın yönüne bakan kapısı ve bu diyarbakır türküsüdür :D :D :D

• @atiser Estağfurullah hewal bende seni seviyorum 😊

• gellek spas :)

Yükleniyor...