Aileyle izlencek güzel bir film. Acil!

Tvde hiç bişey yok. 22dede maç varmış o yüzden acil diyorum :D

Rahatsız edici cinsellik sahnesi olmayan gerilim-psikolojik olmayan güzel bir film var mı bildiğiniz. İmdb puanı en az 6.5 , 7 olsa iyi olur. Aramaya başlasam şimdi iki saat bulamam ben en beğendiğimi en iyi cevap seçicem :))

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• animasyon filmler izleyebilirsiniz oyunbozan ralp,sevimli canavarlar,Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• L&M ci olduğun için 5 yıldız verdim. Bodyguard 2 izle.

0|1
    0|0
  • Projext x şaka onu izletirsen baban seni evlatlıktan reddeder ama

BEN EFSANEYİM olabilir biraz aksiyon var ama izlenir ailecek yerli olarakta sümelanın şifresi temel ya da moskovanın şifresi temel illa şifreyle temel olucak yani :D

0|0
    0|0
    • efsaneyimi ben izlemedim ama ailem izlemiştir :D sümelanın şifresi izlemiştik hiç beğenmemiştik :/

• efsaneyi izle projext x de izle ama ailenle değil şimdi aklıma gelmiyo başka film gelirse yazarım

• izlerim daha ona kadar izliyceğim o kadaaar film varki :D

Tamam sağol :)

• incir reçeli, aylavyu, eyvah eyvah,ata demirer tek kişilik dev kadro 1 veya 2, cem yılmaz stand up :) çok var yeterki iste sen :) bu arada hangi maç var bugun macları takip etmeyen biri olsam da 4 büyüklerin maçlarını fırsastım olursa ızlerım :)

0|0
    0|0
    • hepsini izledimm aylavyu dışında ama türk filmleri izleyememki zaten torrent yok :D bilmiyorum maçı ilgilenmiyorum bende babam işte :P

• kaliteli filmlerin çoğu dram :) onun dışında komedi fantastik animasyon türünde filmleride severim

• tamam öyle olsun kuzum :) bende üniversite zamanlarında arkadaslarla boş zamanlarımızda izliyordum ama filmi tam izlediğim pek olmamıştır :) hep biri gelir, bişey olur yarıda kalır :)

• :) Önemli değil

0|0
    0|0
  • bucket list

0|0
    0|0
  • mutulu azınlık filmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • can dostum :)

0|0
    0|0
    • izledik :(

• :D ççook teşekkür ederim her film izlemek istediğimde bu yorumu açıp bakıcam :)) öyle güzel film denk gelirse ben de sana söylerim:)

• Onemli degil :)

• 2012

0|0
    0|0
Yükleniyor...