Edebiyat okuyan var mı?

açık örgün fark etmez.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Buyur

0|0
    0|0
    • açıktan okuyup da öğretmen olma, doktoraya kadar gidebilme şansım var mı

• Elbette. Mezun olduğunda lisans mezunu oluyorsun. Bir farkı yok sadece sen açıktan okuyorsun ve daha fazla çalışman gerekiyor o kadar.

• oooooooffff off keşke aynı anda 2 örgünü okuyabilsem

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim ben 5 sene eğitim fakültesinde okudum bu bölümü 2015 çıkışlıyım sana tavsiyem hobi olarak istiyorsan oku tabi açıktan falan ama onun dışında masrafa değmez. cok da zor bir bölümdür üniversitelerde de zaten öyp programını kaldırdılar yani torpil lazim. başka bolumlerden iki kuzenim akademisyen biri de disardan doktora yaptı. gayet iyi biliyorum. durumları ama dil puani alırsanız alesin de yuksek olursa iyi bir üniversite de tabi ki yük lisans yapabilirsin

0|0
    0|0
    • ales ve öyp nedir? mesela ben açıktan bitirsem sonra da normal örgün öğrenciler gibi edebiyat doktorası yapmak istesem bir sınava falan mı girmem lazım?

• dili olmadığından derken ingilizcesi de mi yokmuş

• Evet doktora da İngilizce şartı var Ben YDS ye girdim 42 aldım kursa gitmeden. çok çalışıp test çözmeMıştım ama beş senedir okurum Bu sitenin ingilizcesine üyeyim rahatlıkla okuyup yorum yapıyorum yine de 60 almak zor çok test çözmek lazım amacın yüksek lisans Doktota ise simdiden otur İngilizce çalış Gece Gündüz başka bir şey yapma

• Yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...