Arkadaşlar sorularınız varsa dinliyorum hepinizi?

Geçici Gerçek Hesabımdır twitterda bunun üzerine konuştum inanmayanlar boşa vakit harcamasınlar burda benim gerçek olup olmadığımı kanıtlamaya çalışarak varsa sorularınız bekliyorum?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sizde anlama problemimi var tanımayan veya inanmayan soru sormasın diyorum niye hala ısrar ediyorsunuz?
arkadaşlar şöyle söyleyeyim yakında eypio necip mahfuz sansar salvo anıl piyancı vs. t-rap'la uğraşan arkadaşlarımızı burada görücez bizim amacımız t-rap'in nerde olduğu her sitede dinleniyormu bahsediliyormu sadece 2 günlük süreçler içerisinde burda bulunacak her mc bunları öğrenmeye çalışıcaz şöyle bişiy de var yarın bununla ilgili bir video çekip sosyal medyaya atıcaz takipte kalın teşşekürler..

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen kimsin ki gerçek olup olmadığını kanıtlamaya çalışalım? Ciddi soruyorum?

0|0
    0|0
    • Aynı şekilde tanımıyorsanızda yorum yapmayın

• Şaka mısın sen ya soruyorum ne kadar hadsizsin. Tanımakta istemem zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Sorum yok yormayim seni

0|0
    0|0
    • sorun değil biz hesabımızı soru sorulsun diye açtık sonuçta

• Gunah benim suç benim sarkisindan nefret ediyorum. Lutfen o yapimda emegi gecenlerle iş yapmayin. Gercek sizseniz eger seviliyorsunuz üstad. Saygilar sevgiler

• Teşşekür ederim öncelikle hiç bir mc hakkında burda yorum yapmıycam yarın eypio burda olucak soru ve görüşlerinizi ona yönlendirirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• Yine mi siz neyse xperimi alıyım da ben dhkşkg

0|0
    0|0
  • aranızda ebrar taş adında birini tanıyan varmı?

0|0
    0|0
  • Heijanla ft. gelcek mi abii jfhdhdh

0|0
    0|0
  • Allame senin buralarda vakit öldüreceğini sanmam

0|0
    0|0
    • arkadaşlar burda olsun twiterda olsun gerekli açıklamyı yaptım sorunuz varsa alıyım

• Ya bir aciklama yaptigin yok gut şuradan yahu 😂

• arkadaşlar anlamıyorsunuz şöyle söyleyeyim yakında eypio necip mahfuz sansar salvo anıl piyancı vs. t-rap'la uğraşan arkadaşlarımızı burada görücez bizim amacımız t-rap'in nerde olduğu her sitede dinleniyormu sadece 2 günlük süreçler içerisinde burda bulunacak her mc bunları öğrenmeye çalışıcaz şöyle bişiy de var yarın bununla ilgili bir video çekip sosyal medyaya atıcaz takipte kalın teşşekürler..

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen gerçek hesabı olan vatandaş heer kimsen seni tanıyorum. Engelleyip uzaklaşıyorum. Olurda iler günlerde soruda, yorumda karşıma çıkıp Vaktimi çalma diye.. 👊

0|0
    0|0
  • Jokeri bataryadan niye attın?

0|0
    0|0
    • bu konu üzerinden açıklama yapmıycam ama bilinki bizim meteyle aramızda atmak gibi bir muhabbet olmadı kendi isteğiyle ayrıldı

• Hayır 16 yaşımdan beri bu iş ile ilgileniyorum ve oldukça memnunum sonuçta bizler avukat doktor vs. olsaydık onların haklı, haksız olduğu yerleri parçalarımızda anlamazdık olduğum durumdan yaptığım işten gayet memnunum

• Sevindim bkz bir çoğu farklı şeyler kovalıyor okul okumak Vs. Tabi bu iş bence bir sanat bir sanatkâr vardır birde boş zamanında oyalanan. Teşekkürler yanıtlar için.

• bana sarki oner

0|0
    0|0
  • Adanafa gecen sene bı ılceye davete gelmıstın hangı ılceydı orası

0|0
    0|0
    • Hadısene bılader zamanın kalmadı

• tamam kardeşim iyi geceler dediğim gibi burda kendimi size inandırmak zorunda değilim inanmıyorsanız soru sorup burda vakit harcamayın

• Ulan zorunda deılsınde nıye sorun dıyosun tobe tobe cor cocukla ugrasıtoz ya

• Tong yabgu adlı rapçi hakkında ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...