Sancak dinleyen var mı?

Sancak dinleyen var mı?

İlk dinlediğim parçası buydu. Anısı büyüktür, verdiği hissi hiç bir şarkıda bulamam. Yüklediğim anlamlarla ilgilidir tabi ki :) Melankolik gelmişti başta tabi, ama diğer şarkılarını dinledikçe hiç bırakamaz oldum.
Sancak, bitaneciktir :*
Var mı aranızda?

• Dinlerim, severim :*
    62%(20)48%(24)Oy Ver22%(4)
  • Dinledim, sevmedim :/
    3%(1)4%(2)Oy Ver6%(1)
  • Dinlemedim, dinlicem söz :)
    9%(3)10%(5)Oy Ver11%(2)
  • Dinlemedim, dinlemicem. bana ne ya?
    26%(8)38%(19)Oy Ver61%(11)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Vay be kızlar dinliyor erkekler dinlemiyor?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken dinliyordum. Büyüdükçe basit geldi, ve hala yanı şarkıları yapıyor. Birilerinin aşkından ölüp bitiyor, bir türlü bitemedi orası ayrı. Adam 7-8 senedir falan aynı tarz şarkılar üretmek... Soundlarda gelişme var fakat konsept aynı. Nitekim müzik zevkide yaş ilerledikçe değişiyor zamanla iyi müzik, kötü müzik ayrımı yapabiliyorsun.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum, kesinlikle. Ben yeni dinlemeye başladığım için bu şarkı için senle aynı şeyleri hissetmiyor olabilirim ama genel düşüncene katılıyorum :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç ama hiç sevmem, neden bilmiyorum ama sadece saykanı dinlediğim oluyor arada şuanda da onu dinliyorum.
    Arkadaşlarım diyor "Olum sen ve saykan, ne alaka" dedikleri oluyor ama istemsizce dinletiyor bana kendini

1|0
    0|0
    • Saykan ı ilk senden duyuyorum, şimdi dinliyorum, güzelmiş fena değil. Şaşırtıcı senin dinliyor olman :)
      Aslında benim de Sancak'a bağım öyle.. Asıl tarzım olan şunu dinle bakalım pandacım, benim sesimden:
      http://vocaroo.com/i/s1fHt2WuArr2

• Sesin güzel ama böyle ses kayıtlarını dinleyemiyorum nasıl desem hani bir video vardı ya zamanında, kız şarkı söylüyor bilgisayardan kayıt alıyor arkadan annesi geliyor "Kalk kız soğan doğra"diyor ya, aklıma hep o geliyor ve gülmeye başlıyorum sağlıklı dinleyemiyorum :/

• Ahaha kusura bakma elimde ne orijinal kayıt yapacak imkan, ne de stüdyo var :)
      Beğenmene sevindim

• Dinleyen yok.

1|0
    0|0
  • Bu ne ya

1|0
    0|0
  • Melankolik rap yapıyor zaten adam?

1|0
    0|0
  • Dinlerim

1|0