Yanlış anlaşılan şarkı sözleri neler?

özellikle yarı ingilizce yarı türkçe söylenen sezen aksu şarkılarını anlamakta güçlük çekiyorum. bir de yanlış anlayıp içine tükürdüğüm şarkılar var. bkz.:

şarkı: son arzun nedir diye dönüp de bir sorsalar / haykırış olur sesim sen yine sen derim (gayet duygusal bi şarkı)

anlaşılan: son arzun nedir diye dönüp de bir sor SALAK!

şarkı: dur aman gitme sevgilim sana ihtiyacım var

anlaşılan: abdurrahman gitme sevgilim sana ihtiyacım var (mustafa sandal abdurrahman'a neden şarkı yazsın ki diye düşünüyorum bir de :S )

şarkı: ay inanmıyorum, ay inanmıyorum, ay inanmıyoruuuuummm

anlaşılan: ayran buyurun, ayran buyurun, ayran buyuruuuuunnn :S

peki sizin yanlış anladığınız şarkılar var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• komple tikiyiz --- kompak kompak tikiyiz

sabret sabret bitanem bekle beni ---- affet affet bitanem bekle beni

0|0
    0|0
    • sabret sabret bitanem bekle beni ---- affet affet bitanem bekle beni

en azından benim gibi şarkıy mahvetmemişsin :) destekli uydurmuşsun

• Yeni aklıma geldi, Ankaralı Turgut'un ti'ye aldığı şarkı vardı. bir koşu netten alıyım geleyim. Bir dakika bekleyin. :)

kız hepsi senin mi ?

yarısı da benim mi ?

bandır bandır ye beni.

kıl oldum abi.

Banu alkanın neremi neremi, her yeri derken herkesin neresini kastettiğini bilgiğini

0|0
    0|0
  • Tabib sen elleme benim yaramı

Beni bu dertlere salanı getir

Kabul etmem birgün eksik olursa

Benden bu ömrümü çalanı getir

Git ara bul getir saçlarını yol getir

En son satırdaki "git ara bul getir"i 15 yaşıma kadar hep "gitara vur getir" diye anlıyordum.

0|0
    0|0
    • hadi ya öyle mi diyomuş :D sen uyandırmasan ben hala gitar diyo sanıyodum :)

neyse ya zaten bilmemek ayıp değil, önemli olan çaktırmamak :D

• Benim yanlış anladığım değil de askerden elemanın birisinin yanlış anlayıp yanlış söylediği yabancı bir şarkı vardı.Black eyed peas ın şarkısı "Shut up just shut up" çalıyor mtv de ve eleman şarapçı şarap şarap diye eşlik ediyordu,arkadaşlarla gülmekten ağrılar girmişti karnımıza :))))

0|0
    0|0
  • Dilimin ucuna geliyor ama şimdiki şarkılar benim ilgimi çekmediği için.

ilgilenmiyorum. genelde cinsel içerikli şarkılar var.

0|0
    0|0
    • kış geldi diye sevinmemin tek sebebi demet akalın'ın kiloduyla klip çekemeyecek oluşudur. bir de hande yener ve gülşen var. o ne ya? iğrenç görünüyolar. bir de şarkı sözleri var tabi. mesela tarkan'ın gel gel acımayacak şarkısı tam olarak neyi anlatmaya çalışıyo? zaten bi sevemedim şu adamı :)

• evet haklısın

• Banu : Alkan neremi neremi

Ajdar Çikito muz muhaha :)

İbo : Tombul Memeler.

0|0
    0|0
    • bu listeye bir de ankaralı bilmem kimin arabada 5, evde 15 şarkısını ekleyebiliriz :)

• aslında argo kültürüm geniştir. üniversitedeyken bi arkadaşım türk argo yapıspyla ilgili bi tez hazırlamıştı küfürler havada uçuşuyodu :) olmayacak laflardan olmayacak anlamlar çıkarıyoduk. bu kötü alışkanlığı terk etmem biraz zaman aldı. sonra da bilinçaltıma ittim sanırım :)

bu oyun havalarının yarısı böyle zaten bkz. link

• Günümüzde böyle bir kültür edinmenizin size belirli yerlerde çok faydası olucaktır, tabiki savunma konusunda :)

Haha alemsin ya açın arayı ulen :P

• İşyerinde bri arkadaşla çalışıyoruz, o esnada radyoda Teoman var:

+ Hişişiş?!

- Hı?

+ ''Kondil'' ne demek lan?

- Ne kondili lan?

+ Olum, Teoman söylüyo ya hani ''kondilimin ucunaaa'' diye?

- Ne ne? Puh. pıh.. .)

+ ?

- Puhahahahahahahahahahaaa! Hihohahahahaaa!

+ ...

0|0
    0|0
  • Athena-Skolonga

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• murat kekilli dinlerken annemin tepkisi şu oldu:'aaa ne efendi çocuktu ne biçim şarkı yapmış'.tabii sebebini sonra anladım.şarkının özü şu: için bana için döksün oy ruhundan öpem seni gel gel öpem seni...annem şöyle anlamış: için bana için döksün uyluğundan öpem seni:)))

0|0
    0|0
    • tövbe... zaten yarı sapkın bi kültürümüz var kadın da hasız sayılmaz. mesela:

emine'm emine'm çakır emine'm

göbeğinin altı çukur emine'm...

senin ne işin var emine'nin göbeğinin altındaki çukurla. sanane!

• wolıa reklamlarını degıstır benı degıstır mualla dıye,

sınan akçılın atma sarkısını bana yanmış yerlerınden atma dıye anlıyordum aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • şarkı: ya bu gece gel ya da gelir ecel.

anlaşılan: ya bu gece gel ya da delirecem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...