Cennet ile ilgili bir soru, bakar mısınız?

İleride kocam ve ben öldükten sonra cennete gidersek, kocamın cennette huri istemeye hakkı var mıdır? Kafama takıldı bu soru :)

Aslında Diyanet İşleri'nin internet sayfasında soru cevap bölümüne sormayı düşünüyorum önemli bir soru.

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

• tüm bayanlar ve erkekler nurlu olacaklar , o gün adn cenneti denilen yerde erkeklere inci gözlü huriler (bekarlara) kadınlar ise şehitler mertebesinden istediği erkekleri seçebilecekler evli olanlar ise kendi eşinden başkası ona güzel gözükmeyecek çünkü cennettesin ve eşinde yanında bundan daha güzel bir lütuf olabilir mi iki cihanda da beraber olalım sözü buna mutakıben söylenmiş bundan daha büyük bir şeref olabilir mi.. Allah herkese iki cihanda beraber olacak saliha eşler nasip etsin :) Yardımcı olabildim İnşallah

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• HAYIR yanlış biliyorsun işi kıvırmayın tanrının egemenliğinde herkes melek gibi olmalı çok saçma. Tüm islamcılar yanlış bilioda bir türkler öi biliyor kimse kandırmayın islam sapık bir dinidr fiyasko

En İyi Kız Görüşü

• Orda insan adaleti değil canım Allahın adaleti işleyecek. Ve Allah kulları arasında ayrım yapmaz! Yani bizimkiler şimdiki gbi kıvıramayacak orda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• www.sorularlaislamiyet.com/.../...l-olacaktir.html burada açıklama yapılmış..

0|0
    0|0
  • o huri isterse sende nuri istersin. :) de bunları düşünme sen cennete varabilmeyi düşün gerisi önemli değil. :)

0|0
    0|0
  • Hala islamımı inanıyorsun kardeş sence bir dinde cennette huri diye birşey olur mu ne kadar mantıklı. Şarap da var bu arada :)))))))
    Kuranda muhammedin ne zaman cinsel ilişkide bulunacağı yazıyor.
    Kadınlar kocalrına yanlış davranırsa önce uyarmaları sonra dövemleri emredliliyor.
    Kuran ı aç oku ve sonra ne düşündğünü bu forumda yaz bak cidden oku insanlarımız opkumuyor ona buna inanıyor.
    İslam erkeklerin üstünlüğünü savunan 5-6 kadınla evlenmeyi uygun gören bir din.
    Osmanlı döneminde sokağa çıkmak ysaktı sadece belli vakitler kara çarşafla çıkılıyordu.
    Cennete giden yolun anahtarını en kısa zamanda bul sana tavsiyem budur.

0|0
    0|0
  • hayır kocanla birlikte olacan bu hayattaki karı kocalığın öteki tarafta da devam edecek karıştırmayın kafanızı huri nuri ile

0|0
    0|0
    • işi kıvırmayın tüm islamcılar bunu dile getiriyor bizi mal zannetmeyin islam tam bir kaos böyle bir tanrı olmaz zaten allah bir puttur fiyasko danda fiyasko saPIKLIK

• @Kafirimxxx hocadan banane kardeşim hoca Allah mı görmüş mü öteki tarafı günahı yok mu? Hocanın dediğine göre islama sallamayın fırsat kolluyosunuz

• kuranı bizzat okudum ben sizde okuyun neler var daha neler ben demiyom kuran diyor

• Ben anlamıyorum ki. Dünya hayatında aman kadına bakma dokunma cıs günah ama ahirete gidince 10 tane huri sınırsız seks bu neyin mantığıdır ya :) İslamiyette en büyük ödüle bakar mısınız huriler :)

0|0
    0|0
    • islam sapık bir dindir inanma tam bir fiyasko

• hristiyanmı musevimi agnostik mi deisitmi?:D

• @Kafirimxxx insan olmam yeterli değil mi :)

• bu dünyada adamın yakasına yapışmıssın öbür dünyada da peşini bırakmıyon. ne yapacaksın ki sen kendi payına düşene bak sana gılman düşücek.

0|0
    0|0
    • Belki ona sevgim hâlâ devam ediyor, yakaya yapışmakla alakası yok bence.

• adam bu dünayda ibadet edicek çalışacak çabalıycak gelicek 80 yaşına sende gelicen 80 yaşına. sonra vefat edicek cennete gidecek. ee adam seninle öbür tarafta napsın. tabi ki hurilerle takılacak. gününü gün edicek. senin gılman neyine yetmiyor. hep şikayet hep şikayet

• İSLAM dünyanın en büyük yalanıdır tanrı varsada islamın tanrısı değil öyle bir tanrı olamnaz ben erkek olarak kabul edemem aç oku kuranı ilk ayetide okudur okuyun lütfen bırakın şu hocalasarı onlar sizin paranızla zengin oluo islam tam bir sapıklıtr

• diyant işlerindeki yetkililer cennete gidip gelmişler mi?

0|0
    0|0
    • İSLAM SAÇMAKIKIR KURANI AL OKU lütfen arap mitolojisi olduğu apaçık belli bir mucizdede yok

• tamam kardeş cehennmede iyi yanmalar :D

• @Kafirimxxx cennette jakuzime uzanmış, buzlu viskimi yudumlarken, sizleri zebanilerin kucağında twerk dansı yaparken naklen seyredicem :D

• Cennet kerhane gibi düşünüldüğü için seninki orda p*rno yıldızı olacak

0|1
    0|0
  • Vay arkadaş! Sen neler düşünüyorsun böyle ya 😀

0|0
    0|0
  • Vardır diye biliyorum

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru ya çok sacma gibi :D

0|0
    0|0
  • Çok önemli bir mevzu :))) Yalnız tek huri yetmez en az 10 olmalı...

0|0
    0|0
  • Karisi ona hurilik yapar

0|0
    0|0
  • huriler direkt geliyo istek yok

0|0
    0|0
  • Engin tecrübelerimle konuşuyorum var knk 😁

0|0
    0|0
  • Neyi bu kadar sorun ediyosun ki öğrensen bile değiştirebilecek misin gidince öğreneceksin

0|0
    0|0
  • Kocan grup bile yapabilir orada.. Cennet orası neticede..

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet kocanin hurileri olacaktır, şimdi kıskanabilirsin bol bol ama sıkıntı etme orda kafan rahat olacak. Cennetteysen tabi asdf

0|0
    0|0
  • inanmayın böyle şeylere. mantığı bile yok

1|0
    0|0
    • KURANDA yazıyor valla kuran ı al oku :D bir erkek olarak böyle b, tanrı olamaz :D bana göre

• Kocana bakire memeleri yeni tomurcuklanmis huriler verecekler evet

0|0
    0|0
    • Sapıklığa bak çocuktur o daha

• @forjustice Inanmadigimi soyledim, evet

• Hımm ne diyim 😕 oda kendi görüşün

Yükleniyor...