Eurovision 2012 şarkı yarışmasında sizce bizi kim temsil etmeli ?

Eurovision 2012 şarkı yarışmasında sizce bizi kim temsil etmeli ?

Atiye-hande yener-murat boz ve sagopa kajmer

Benim fikrim : Sagopayı severim ama Atiye gerçekten iyi olur ;)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Muratı Yılbasında canlı performansıyla ızledım bırebır. Tek kelımeyle Harıkaydı Mekanda kı herkes kendınden gectı resmen...

Atiyeye gelınce gercekten cok sevimli bir hatun görsel olarakta tam bir ziyafet :) seside güzel yabancı dilide var.. Olabilitesi yuksek ve iddaalı bence..

Handeye gelınce elektro muzık tarzıyla farklı bir imaja sahip olsada onun ıcın bıraz gec kalındı sanırım Sertap Kadar ortalıgı kasıp kavurur mu muallak

Ama Şahsen Atiye ya da Murat olmalı.. Atiye dilinden güzelliğinden Muratta Tarkana benzeyen sesinden hoş gorunumunden fiziğinden ve yorumundan iyi bir derece alır diye dusunuyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben :D

0|1
    0|0
    • dinlemek lazım ;D

• bu cover'ın her hakkı bana aittir =)

• ozamn once telıf hakkı alalımda sorun cıkmasın goren oldu sımdı ne olur ne olmaz :D

ben sponsorum sana ;D

• Tarkan kesinlikle

0|1
    0|0
  • ya su handeyi aklinizdan cikarin.. hep hande hande diyosunuz.. ne var o karida?

0|1
    0|0
  • Hande Yener

0|1
    0|0
  • Atiye.

0|1
    0|0
  • atiye gıtmelı bence

0|1
    0|0
  • şebnem ferah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tarkan bir kere gitsin şu yarışmaya ya. :( Kıytırıktan sanatçıları alıyorlar, Tarkan'ı Eurovision'a göndermemeleri büyük ayıp artık. :(

0|1
    0|0
    • dedığim gbi tarkan katılmıyoki korkuyo 1.falan olamzsam dıye nede olsa mega star kaybederım korkusu var ...

• Bunların hiç biri gitmemeli Tarkan gitmeli.

0|1
    0|0
  • Orasını burasını acarak oy alacaksak eğer hiç biri gitmesin bayanların..

hande yener olabilir cünkü kendini geliştirdi gerçekten

eğitimli biri gitsin

0|1
    0|0
  • murat boz.

1|1
    0|0
  • Müslüm Gürses...

0|1
    0|0
  • Hande Yener Yada Tarkan.Aslında Tarkan Olmalı dünyada tanınan kişi

0|1
    0|0
    • tarkan katılmıyoki korkuyo 1.falan olamzsam dıye nede olsa mega star kaybederım korkusu var ...

Yükleniyor...