Tüyap İzmir kitap fuarı nedir?

bilen duyan ilgilenen gezen gelen var mı ? bilen duyan ilgilenen gezen gelen var mı ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• kitap fuar adı üstünde link

0|1
    0|0
    • ulen biliyorum :) izmirde yaşıyorum başladı fuar millet ne kadar ilgili onu şey etmek için sormuştum bilgi için teşekkürler karşimm:)

• biz okuyoruz ama korsan o yüzden az gözüküyor bu ülkede yoksa ben iki kişiden birinde kitap görüyorum

• aslında haklısın ve bizde bir kişi kitap alıyo diğrlerine aynı kitabı aldırmıyo bende var diye bizim bölümde öyle oluyo mesela :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben gittim gezdim yayınevlerinin kitaplarını tanıttığı yer ve kitapları normalden daha ucuza satıyorlar

0|0
    0|0
  • nisanda 1 hafta boyunca tek işim kitap fuarınaa gitmek... çok güzel bir fuar, gez gez bitmiyor :)

0|1
    0|0
  • izmirde yaşamdığım için ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • kitap fuarıdır ne olabilir...

0|0
    0|0
  • yunan adalrından biri olan molikosda.)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• OKumak Cahiliği alır eşeklik baki kalır diye bir laf var konuyla alakası yok ama severim sorunun cevabı link te

0|0
    0|0
  • orayamı gitmeyi planliyorsun

0|0
    0|0
    • fuara herkese aşılamaya çalışıyorum çok gittim :)

• orası öylede her standta istediğin kitabı bulamıyorsun ama kabul etmek gerekirki pahalı

• hadi öyle olsun :)

• bir tür tek hücreli canlı, okyanus da 2 ila 3 bin mt civarlarında görülür.

ne olacak yahu, adı üzerinde kitap fuarı, hiç mi fuara gitmedin bildiğin fuar işte... Tüyap da furarı yapan firmanın ismi : )

0|0
    0|0
  • Geçenlerde İstanbulda oldu gitmedim. Yeniden açılmasını bekliyorum. Aklın varsa git çok işine yarar.

0|0
    0|0
  • ben tüyabı sadece bizim burda sanıyodum izmirdede mi varmış :)

0|0
    0|0
  • Adı tüyap olan içinde de bol bol kitap olan fuar sanırsam :D

0|0
    0|0
  • kitaplar var işte

0|0
    0|0
  • adı üstünde işte ne demek nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...