Müzik zevki sorulduğunda, isim vermeyen, kulağıma hoş gelen herşeyi dinlerim diyen bir insan hakkında ne düşünürsünüz?

sizce ben şu tür müziklerim ya da falanca şarkıcıyı grubu dinlerim hayranıyım diye isim vermeyen insan bu konuda işin kolayına kaçan bir insan mıdır? ya da değilse nedir? bir insan neden bu kadar geniş ve ucu açık bir cevap verir? yanlış anlaşılmasın eleştirmek maksadıyla sormuyorum ama bu cevap sizce de çok klişe gelmiyor mu insanlara?

Güncellemeler:
hani acaba bazı insanlar dinlediği isimlerden dolayı eleştirilmekten çekindiği için korkak davranıp bunu yapıyor olabilirler mi diye de düşündüm... ya da tek tek saymaya üşeniyorlardır... yoksa tabi ki tek bir türle tek bir şarkıcıyla ömür geçmez...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bizler neşet ertaş dinleyip aşkı sevdayı ararken , akşamlarıda eğlenmeye bara canlı müziğe club'a gidiyoruz, sence de gayet normal değil mi? niye bu denli şaşırıyorsun ki? bazı müzikler ruhumuza dokunur o denli doludur sözleri , nbazılarıda ritmi sayesinde hemen dilimize dolanır, bence abartılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yoo normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kolaya kacmak deıldır bu kısının tarzı odur

0|0
    0|0
Yükleniyor...