Resim yapmak size ne ifade ediyor?

Duygularımın yansıması oluyor çiziktirdiklerim. O an içimden bir şey gelmiyorsa kafama silah dayasanız çizemem. Çizsem de o benim çizdiğim olmaz.

Beni en iyi anlatan şu sözler:

"Hissedilerek çizilmiş her portre ressamın bir portresidir, modelin değil... resimde kendi ruhumun gizini ele vermiş olmaktan korkuyorum."

Oscar Wilde- Dorian Gray'in Portresi' den

1|1
16|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o işi çizerek değil yazarak yapıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet. O ilk cümlene katılıyorum. Kafam bulanık oluyor dağıtayım diye resime oturuyorum. Tık yok. Çizdiklerim de iğrenç oluyor.
    Herkes der ya hani ''kafamı dağıtmak için resim çiziyorum'' diye. Yalan aslında o. Kafa dağıtmak için değil dağıldıktan sonra resim çizilir. Sakin kafaya yani, ki senin de alıntında da olduğu gibi ancak hissederek çizersen kendinden bir sırrı oraya aktarmış olursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• resim yapmak benim için o konuda yeteneksiz olduğumu ifade ediyo :)
    yapabildiğim tek resim Teknik Resim :)

1|0
    0|0
  • Resim yapma beceremi geliştiremedim ama, grafiklerim-tasarımlarım benim hayallerimi yansıtıyor..
    Bir hocamın sözü vardı "siz ilerde bu mesleği yaparsanız, hayal tüccarı olacaksınız" derdi...

1|0
    0|0
  • güzel bir şey devam et, ben de müzikle ilgileniyorum

1|0
    0|0
  • Kafa dağıtıyo insan ama ben yaparken iyi baslıyorum sonra sinirleniyorum sayfaları yırtıyorum

1|0
    0|0
  • duygularımı anlattığım bir araç :D

1|0
    0|0
  • İçini döküyorsun, bir nevi boşalıyosun.

1|0
    0|0
  • Bana içimden gelenleri ifade ediyor

1|0
    0|0
  • Yapamiyorum be ilkokulda hep ayni resmi yapardm asafafafsgagag

1|0
    0|0
  • Duyguların dışa vurumu 😉

1|0
    0|0
  • Oha burada Oscar Wilde 'dan alıntı artık ölsem de gam yemem

1|0
    0|0
  • Resim yapmiyorum

0|0
    0|0
  • Yapamiyozki

0|0
    0|0
  • hiçbise

0|0
    0|0
  • hiç bir şey ıfade etmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bazen şeytan diyor ki al koca bir tual ve guaj boya palet fırça falan giy tulumu topla saçını gelişi güzel kafana göze karala tuali öylesine gelişi güzel çiz dur diyorum 😔

1|0
    0|0
  • Ben çizerken sakinken çizerim. Gidip biri bana resim çiz dediğinde çok kötü çizerim. Kendimi iyi hissettiğim zaman güzel çiziyorum. Kötü hissettiğim zaman çizmek dahi istemiyorum. O an kağıdı parçalamak geliyor çünkü. Ruh halime göre.

1|0
    0|0
  • 2006 dan beri resim yapmiyorum dogrusu cok ozledim. Yaptigim 4 yagli boya tablosuda sergiye gitmisti hic biri geri gelmedi ☺ bir gun portresini cizebilecegim biri olursa resme geri donerim

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum benimde içimden gelmezse asla çizemem beğenmem zaten çizdiğim şeyi sonra sinirlenir parçalar atarım onu o isteğin olması gerek bazen sırf istek geldi diye tuvalin üstüne rastgele boyaları döktüğüm bile oluyor ortaya çıkan şeyin nasıl olduğunun bir önemi olmuyor o zaman :)

1|0
    0|0
  • Resim yapmak bir seyler cizmek için ugrasmak cok iyi geliyor zihine. cizimin guzel yamuk golgesiz ya da sekilsiz olmasi önemli olmamali bence.

1|0
    0|0
  • Yapamiyorum ki

0|0
    0|0
  • Bişey ifade etmiyor

1|0
    0|0
  • sanattır.. herkes yapamaz 8)

1|0
    0|0
  • Resimim hiç iyi değildir Alicanı bile güzel çizemem o derece :D

1|0
    0|0
  • Benim için huzurun tarifi, başka hiçbir şey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Cin ali cin ayse 😂

1|0
    0|0
  • Bence de katılıyorum bende çok güzel tel Ali çizerim

1|0
    0|0
  • ruhumu dinlendirir ve hayattaki herşeyi unutturur...

1|0
    0|0
  • Huzur :)

1|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...