Kitap okumak vs dizi izlemek?

kitap okumaktan nefret ediyorum ama uyandığımdan yatana kadar dizi izliyorum artık zarar veriyor aptallaştım biraz kitap okumalıyım ama dediğim gibi nefret ediyorum nasıl sevecem kitap sonradan sevilmez yapı meselesi falan demeyin sonradan sevilen çok şey var kitabı da sonradan sevenler var ama nasıl?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başta sıkılacaksın ama dişini sıkarak okuycan. Sonra zaten bir bakmışsın izlemek anlamsız geliyo.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasılı yok karşılıklı kahve içecek değilsiniz iyi bir kitap bulup okuma isteğiyle başlayıp okuyacaksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İlginin olduğu kitapları okuman yardımcı olacaktır. Korku Komedi gibi.

1|0
    0|0
  • İlk okuyacagin kitap seni kendisine bağlamalı o kitapta kendini bulmasın öyle bir kitap bulursan bundan sonra hep kitap okursun

1|0
    0|0
  • bende hiç sevmiyordum ama sonradan fenasal okumaya başladım. erken kaybedenlerle başla bence hem kısa hem muhteşem bir kitap.

1|0
    0|0
  • Önce dizi izlemeyi bırak illa kitap okumak zorunda değilsin farklı uğraşılar da bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Seveceğin kitabı ara

1|0
    0|0
  • Kendini tanıman lazım öncelikle yani ne tarz kitapları okuyabileceğini bilmen gerekir kimse senin zevkini bilemez bence tavsiye bekleyeceğine kendin bul.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak istemiyorsan internetten yararli bilgiler ilginc bilgiler oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk hoşuna gidebilecek kitaplar okumaya başla aşk seviyorsan aşk macera seviyorsan macera kitapları. Sonra zamanla kendini aşarsın alışınca

1|0
    0|0
  • seveceğin türü bulamamışsndr bence. izlemeyi sevdiğin türe yakın kitapları tercih edebilirsin, sinemaya uyarlanmş kitaplara bakabilirsn.

1|0
    0|0
  • Kendine göre çok güzel bir kitap bulduktan sonra bidaha kitap okumayı birakabilecegini sanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...