Evlendirme Programları #Kurgu mudur?

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @satır_arası @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @RdvnSbs @TheKerim54

• Evet Kurgudur.
    96% (25)70% (14)85% (39)Oy Ver
  • Hayır Kurgu Değildir.
    0% (0)15% (3)7% (3)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    4% (1)15% (3)8% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|1
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Seyirci bile para kazanıyor orada. Kesinlikle kurgudan başka birşey değil. Özellikle SONGÜL.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kurgudur ve maalesef çoğu bunu bile bile izler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Belli ya zaten adam bir evleniyor bir bosaniyo bir basiyo lar geliyolar ertesi gün kavga ediyolar ertesi gün tekrar barsisiyolar ertesi gün tekrar kavga sanki çocuk oyuncagi

0|1
    0|0
    • VE çoğu kişinin algısı tv de gördüklerini gör e şekilleniyor mesela şehit haberleri adam gibi her kanalda verilse acımız büyük denilen millet herkes ayaklanir ama tek bir kanalda geciyo çoğunda yok bile ve kimse bahsetmiyor dahi halbuki 7 polis şehit gerçi yapılacak ne var onu da bilmiyorum yaa

• Bu tvdekilerlede toplumun algısı bozuluyor örf ve adetler evlilik bu kdar basit olmamali

• Kurgu bence de. Hepsi de artiz, akli basinda hickimse oralara cikipta kendini rezil etmez

0|1
    0|0
  • İnşallah kurgudur.

0|1
    0|0
  • Kurgu evet bunu herkes biliyor ama izleyen yine izliyor vurdum duymaz millet..

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem de belli bir yaşın üstündekileri ekrana kilitliyor..

0|1
    0|0
  • Cevap a

0|1
    0|0
  • Kurgu.. Drama meyilli insanlari ekrana kilitleme senaryolari.. yazik.

0|1
    0|0
  • Kurgu.

0|1
    0|0
  • Birçoğu öyle.

0|1
    0|0
  • Hiç izlemiyorum insanların ahlaki değerlerini asagilamaktan baska bişey değil.

0|1
    0|0
  • Kurgudur

0|1
    0|0
  • Saçma buluyorum ve izlemiyorum zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu evlenme programları 68 ülkede aynı anda başladıysa, bu reyting denen şeyin sıralamasında sonlarda ama kaldırılmayıp aşırı sponsorlanıyorsa, internet haber sitelerinde algı pompası yapılıyorsa, oraya giden kavga edip biraz parlayınca bir türlü evlenmiyorsa reality şhoow diye kılıflar bulunuyorsa kurgunun kralıdır.
    https://m.youtube.com/watch?v=qdO_9y1lvrc

0|1
    0|0
  • Düzmece hepsi yaa nerde başıbozuk bu programda 😄

0|1
    0|0
  • Çoğunluğu kurgu olmakla beraber bazı saf arkadaşlar masum hisleriyle katılıyorlar İnsanları tv başında tutmak için ne kadar iğrenç olay varsa sergiliyorlar yazık bu millete

0|2
    0|0
  • Kurgdur

0|2
    0|0
  • Evet hepsi kurgu inanmıyorum ordaki insanlarda maaş alıyo bence

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kurgudur insanları kandırmaktan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • çok iyi anlatmış. kurgu olduğunu birde bizim annelerimiz , kadınlarımız anlasa

0|1
    0|0
  • Kurgu

0|1
    0|0
  • kurgu olduğunu zannetmiyorum. bazı adaylar şov yapıyor ve ya yapmaya çalışıyor. toplumda da öyle bir algı oluşuyor. evlilik programlarını fazla takip etmem ama bu programlara gelene kadar televizyon da o kadar gereksiz ve saçma programlar var ki, onları görmeyip bu formatta ki programlara yüklenmeyi doğru bulmuyorum. mesela kurgunun kralı o herkesin merakla izlediği bbg tarzı programlar da vardı ve var...

0|0
    0|0
  • Kurgudur çünkü amaçları reyting almak

0|1
    0|0
  • Arada istisnalar vardır belki ama geneli itibari ile kurgu olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evet abi para veriyorlarmış formalite icabı çağırıyorlar yayınlarda söyledi oraya çıkanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...