GHAJİNİ FİLMİ HAKKINDA DETAY?

Ghajini filmini izleyecektim sonra Memento özentisi olduğunu fark ettim. Hint filmi izlemedim hiç bir tane izliyim dedim onu seçtim ama konuları aynı zaten Mementonun üstüne benzer film tanımam
Sorum şu: Sizce Ghajini filmi güzel mi? Psikoloji Mementodaki gibi güzel işlenmiş mi ( Mementodaki kadar olamasa da) ? Aksiyon var mı varsa izlemeyi düşünmüyorum

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Masa 21 izle

0|0
    0|0
    • İzle sonunda ağlamazsan duygulanıp başka ne diyeyim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Memebtoyu bir yirmi dakika izledim işim çıktı kapattım ama sanırım konu itibari ile aynılar. Hint yapımı olanı tam izledim çok beğendim ben ama o adamın ilk olarak her çocuk özeldir veya iç ısıt filmini izlersen daha çok seversin

0|0
    0|0
    • Dram aşk vs ağırlıklıysa sevceğimi sanmıyorum

• Aksiyon ağırlıkta adamı kovalıyor falan ama aşk sahneleri de var tabiki

• Momento neymiş islemedim onu ama ghajini kadar ağladığım bir başka film bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Ağlamak istemiyorum zaten. Mementonun ana teması intikam ve sürekli hafıza kaybı. Filmi izleyen anlayamıyor düşündürücü bir film. Ghajini nasıl diye sordum

• İyi ki duygusu güzel ki ağlamışım demi güzel film atara bak be kızda sen izleme zaten ghajiniyi falan

• Atar yapmadım
      Ghajini nasıl öylemi psikoloji üzerine mi yani bunu sormuştum

• Aamir khan filmleri iyidir sağlamdır

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum film özgün değilse izleyesim gelmiyor

• Aksiyon pek sevmem zaten daha çok psikoloji gerilim bilim kurgu falan severim aksiyon aşk dram üçlüsünü pek sevmem 😁

• Hiçbirş yok aslında yani gğzl bir film izle 😂tam aile dizisi felen

Yükleniyor...