Bazı Türk erkekleri kadınlara iyi davranıyorlar, bazıları kötü, neden?

Bazı Türk erkekleri kadınlara iyi davranıyorlar, bazıları kötü, neden? Niye o kadar çok farklı insanlar yaşıyor ülkemizde?
Mesela Menekşe ile Halil'de, Menekşe'nin babası ve kardeşi, onu öldürmek üzereydi kaçtığı için. Bir de Menekşe'nin babası karısını döver sık sık. 'Namusum namusum' diye övünüyorlar lakin o babası karısını aldatıyordu, abisi de or**puyla beraberdi. Bu mu namusları? Tamam onları geçtik, dizideki diğer erkeklere geçelim, mesela bir erkek, onun küçük bir kızı var ama hiç gelmedi. Kızın annesi kendi hayatını kuracak tabi, kız çocuğu için baba bulmuş (kötü de olsa). O adam, eski kocası gelmiş vurmuş silahla onu 'namusum' derken, ne alaka ya? Hapistekilerin çoğu da tecavüzcüleri lanetliyor.
Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde de öyle, hapistekiler tecavüzcülerden neftet edip kadınları savunuyordu.
Neden Türkiye'deki erkekler o kadar farklı? Bazıları için kadın bir hiçtir, bazıları da kadın haklarını koruyor.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı Türk kadınları erkeklere iyi davranıyorlar, bazıları kötü, neden?

0|0
    0|0
    • Erkekler kadar değil ama. Kadın zayıftır, erkeği dövemez, tecavüz de edemez.

• İyilik-kötülük anlayışı sadece bu söylediklerin değildir ki. Fitne, dedikodu veya psikolojik saldırıda sayılabilir.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• İyi davranan erkek daha acı çekmemiş olduğu için iyi davranıyor yoksa aklı başında bir erkek, olgunlaşmış bir erkek tipi asla kadınlara hak ettiği değeri vermez çünkü ne kadar riyakar, çıkarcı, fitneci vb. olduklarını bilirler.

Not: Yobazların kadınlara bakış açısı daha farklı o konuya girmedim.

0|0
    1|0
  • Çok fazla dizi izleme knk :D

0|0
    0|0
  • Çünkü bazı Türk erkekleri kötüdür, bazı Türk erkekleri iyidir. İyi olanlar iyi davranır, kötü olanlar da kötü davranır.

0|0
    0|0
  • Başlığı okudum ve 404.

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar iyi bazı kadınlar kötü olduğu için

0|0
    0|0
    • Menekşe ile Halil izlediniz mi? Melek gibi bir kız Menekşe. Annesi de kötü birşey yapmadı babasına, hiç aldatmadı onu.

• televizyon izlemiyorum

• İnsanoğlu mayası bozukta var mayası tam olmuş olanda

0|0
    0|0
  • Dizilere bakarsan herkes yengesine kayıyor

1|0
    0|0
  • Şimdi bu konuyu hiç ele almayalım 😂

0|0
    0|0
  • Turkle ne alakasi var bunun? her insanin iyisi kotusu vardir

0|0
    0|0
    • Hayır, ben yurt dışında yaşıyordum 7 sene, hala da geliyorum oraya, orada kadınlara saygı duyuyorlar, kadınları dövenler varsa yargılanır hep.

• nasıl gördüyseler o şekilde davranıyorlar.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • İnsanın iyi ya da kötü olması dil din ırk ülke gibi kavramlara doğrudan bağlı değilki ve malesef sadece davranışlada belirlenmez.

0|0
    0|0
    • Daha önce de söyledim burada, 'yurt dışında yaşıyordum 7 sene, hala da geliyorum oraya, orada kadınlara saygı duyuyorlar, kadınları dövenler varsa yargılanır hep' diye.

• Yin yang misali beş parmağın beşi de bir değil. İyinin yanında kötüde olmalı ki iyi ve kötü ayrılabilmeli. Eğer kötüler olmasaydı herkes aynı ya da herkes iyi olsaydı ne anlamı olurdu ki?
      Alinin Veliden illaki bir farkı olmalı ki biri ali diğeri veli olsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bu tamamen insanlarin büyüdüğü çevreye bağlı tamamen

0|0
    0|0
    • Mardin'de doğdu o aile (Menekşe ile Halil dizisindeki) ama sonra Berlin'e gelmişler, oradaki insanlar modern, kadınlar kocalarını aldatıyorlar...

• Bn hangi diziden bahsettiğini bilmiyorum ki

• Menekşe ile Halil

Yükleniyor...