MEMENTO ( Akıl Defteri) HAKKINDA?

Memento filmini izledim. Konusu güzel kurgu güzel iyi çekilmiş bir film. Filmin baştan sona gittiğini anladım, adamın intikam almak istediğini anladım ama kafamda yinede soru işaretleri var. Ne hakkında bilmiyorum galiba olay zincirini bağdaştıramadım. Filmde tabiki mantık hataları var ama güzel. Tekrar tekrar izlenecek bir film değil ama. Siz bu filmi beğendiniz mi? Benim gibi düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
Film sondan başa gidiyor* yanlış yazmışım orayı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kadını begendim yoksa boş bir film.

1|0
    0|0
    • bu baska filmmiş bir bakarım

En İyi Kız Görüşü

• izliyordum yarım kaldı.
    belki devam ederim spoiler yememek için cevbaplara bakmak istemiyorum :D ama ghajini yi izlemiştim hint yapımı film. baya uzundu ama bu memento ile aynı olayı konu alıyor. ve onu izlediğim için bu bana sıkıcı gelmişti biraz ondan yarısında kapadım filmi.

1|0
    0|0
    • Bende Ghajiniyi beğenmiyorum. Aşkın ağır işlendiği ve aksiyon filmleri sevmem. Daha çok düşündürücü ve psikoloji filmi severim basit film sevmem yani o yüzden Memento bir numaradır 👍🏼😁

• Yanına kalem defter al da izle beyin yakıyor 😁

• tamam aklımda olsun :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bluray olarak indirdim ve 3-4 defa izlemeye kalkıştım ama hep 20 dk falan dayanıp kapattım. Nasıl sıkılmadın o filmden? Tamam o tür filmleri seviyorum ama her denemem başarısız oldu

1|0
    0|0
    • Sabırlıyım 😂 Bende bu tür filmleri severim sıkılmamda sıkmadı beni yani

• Senin gibi dusunmuyorum.

1- Film bastan sona degil, sondan basa dogru gidiyor.
    2- Film tekrar tekrar izlenecek film. ilk sefer de pek bir sey anliyamazsin.

1|0
    0|0
    • Yanlış yazmışım sondan başa olacaktı orası

• Tamam o zaman hemfikiriz:) Ben 3 kere izledim filmi. %100 anladin mi dersen evet diyemem. Cok fazla izlemek gerekiyor yeni seyler yakaliyabilmek icin. Cem Yilmaz stand-up'lari gibi dusun. Her izleyisinde farkli espriler yakaliyorsun.

• Ya anladığım şey şu adam aslında karısını aşırı dozdan kendi öldürdü ama olayları kendi istediği gibi yazıyor üstüne gerçeği kabul etmiyor hafızası sıfırlandıkça da böyle ilerliyor işte

• Ben ofiomi net anlamadim filmin sonunda kesin birşey diyemiyosun

1|0
    0|0
  • 2 kez izlemeye çalıştım ama maka yarım saat dayana bildim...

1|0
    0|0
  • bende izledim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben 2. Izleyisimde daha cok begenmistim. Oyle yap agir bir film cunku

1|0
    0|0
    • İçimden ikimci defa izleyesim gelmiyor anlamadığım noktalar olduğu halde

Yükleniyor...