Kemal Sunal'ın sırrı neydi?

Bügün bile sevilir vazgecilemez peki ama neden ?

link

link

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Icimizden biri gibiydi dogaldi ben hala izlerim cok severim bikmam

Mekani cennet olsun onun gibisi yok olamazda

0|0
    0|0
  • en iyi olduğu için tek gülüşü bile güldürmeye yettiği için ben filmlerini izlediğimde sadece hıhhııı diye gülmesi beni çok güldürüyordu .. biz çocukken izliyorduk büyüdük izliyoruz çocuklarımızda izler çünkü gerçekten sevilmeye değer biri.. makamı cennet olsun

0|0
    0|0
  • İnsanların yüzündeki gülümsemeye sebep olan sıcacık halleriydi.

kahkahaları attıran esprileri bel altı değildi. Hep toplumsal yasanmıs olaylardı filimleri simdikiler gibi antin kuntin değil. Güldürürken,düsündürdü hep. Çok büyük ustaydı.

0|1
    0|0
  • Doğal,masum ve gerçekçi halen daha televizyonda görünce izleyip gülüyorum nur içinde yatsın. Oğlununun komedi yapamadığı bir gerçek çok yeteneksiz buluyorum..

0|0
    0|0
  • Halk adamı

0|0
    0|0
  • Yaptığı işi hem iyi yapıyordu hem de samimi ve içtendi, kasıntı değildi, gülüşünden bakışına kadar rahat ve yapmacıksızdı çünkü.

0|0
    0|0
  • yüzündeki masumluk, gülüşündeki farklılık, sevecenlik en önemlisi o halktan birisiydi.

bugün kim var Kemal Sunal gibi Recep İvedik gibileri komedyen diye koyuyorlar tv ye adam küfür ederek iğrencleşerek izleyici kazanıyor çok yazık :(

0|0
    0|0
  • dogallıgı tabıkıde

0|0
    0|0
  • aşırı doğal olmasından dolayı olsa gerek.

1|0
    0|0
  • toplumumuzda gerçekten canlandırdıgı insanlar vardı ve kasmıordu kendini rollerde..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• hiç bir tarafın adamı olmadı, halkın adamı oldu.

Halk kabul etmese ve kendinden görmese Kemal Sunal'dan başkasına da o makamı verirdi.

0|0
    0|0
  • Allah vergisi bir yeteneği vardı.

Hem de eski filmlerdeki samimiyet

Eski yıllar başkaydı.

Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Çok başkaydı gerçekten. Yetenekli, işini severek yapan neşe dolu mükemmel bir insandı. Türk sinemasının en yetenekli isimlerinden biriydi fakat ne yazık ki oğlu zerre kadar çekmemiş kendisine..

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin onun üzerine bir daha böylesi gelmez ve inan onun tarifi yok hiç bir sözle anlatılmaz onu en güzel anlatan tarif yaptığı filmler ve onu izlemek her gördüğümde yüzüme gülümseme bırakan bir o var birde kızım

0|0
    0|0
  • oyunculuk süper de senaryoları da gözardı etmeyin.komedi filminde en az oyuncu kadar önemlidir senaryo çünkü espirileri oyuncu spontane söylemez senarist yazar.

0|0
    0|0
  • Halktan biri idi, saf ve doğal.

0|0
    0|0
  • Mekanı Cennet Olsun, Henüz Çocuktum Rahmetli Olduğunda Bi Radyo Programında Duymuştum Ve Ağladığımı Hatırlıyorum . Allah Rahmet Eylesin

0|0
    0|1
  • gülüşündeki ve konuşmalarındaki içtenlik masumiyet.

0|0
    0|0
  • En basiti doğaldı

0|0
    0|0
  • çok iyi rolyapması bence sanki rol yapmıyor o karakteri yaşıyor.

0|0
    0|0
  • Doğal ve içtendi .. Halktan biriydi . Sanatı sanat için yapıyodu para için değil

0|0
    0|0
  • sempatikti günümüzdeki gibi değildi

ve hani derler ya ölenin kıymeti bilinir aynen öyle...

0|0
    0|0
  • mal gibi gülmek deyiminin aslında ne kadar gerekli olduğunu hatırlatan biriydi çünkü

1|1
    1|0
  • halka hitap etmesi.

0|0
    0|0
  • Gercek bir sanatci gercek bir ustat gercek bir komedyen kifursuz adam guldurebilen nadir insanlarin basinda geliyor mekani cennet olsun

0|0
    0|0
  • Çok masum ve temiz kalpli karakterleri canlandırıyordu.O yüzdendir belki.

1|0
    0|0
  • Sempatik , Komik insanlara kendini kolayca sevdirebiliyo kısaca adam gbi adam kemal sunal...

0|0
    0|0
  • Doğallığı , yeteneği ve karakteristik bir görünüşe sahip olması

0|0
    0|0
  • saflığı,temizliği,dürüstlüğü ve bel altı olmayan esprileri :)

0|0
    0|0
  • adam en kötü gününde bile gülüyor arkadaş olay bu

0|0
    0|0
  • Çünkü Çok doğall

0|0
    0|0
Yükleniyor...