Arkadaşlar hikaye yazıyorum tanıtım videosu hazırladım bir bakıp likelar mısınız sevabınıza?

Arkadaşlar hikaye yazıyorum tanıtım videosu hazırladım bir bakıp likelar mısınız sevabınıza?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sen derlediysen baya başarılı olmuşsun senkronede..

1|0
    0|0
    • film ve dizilerden hikayeme uygun olan bölümleri alıp birleştirdim

• Hikayeme göre düzenlediğim için böyle yaptım öyle sahneler yazarsam eklerim yorumunuz için teşekkür ederim

• Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Neredeyse 200 tane wattpad hikayesi okudum hep bu tarz hikayeler üzgünüm ama :/ tam olarak konusu ne? Bide lütfen başrolde bunlar olmasın.

1|0
    0|0
    • Ya canım haklısın bir konuda 100 tane hikaye var ben hikayemin anlatımına güvenmiyorum zaten beğenen olur mu bilmiyorum. Başrolde Emily Ratajkowki ve Jon Kortajatena var Emilyi başka hikayelerde görmedim çok beğendiğim için koydum Jon 'u da çok beğeniyorum bir vini, fransisco, nick kadar kullanılmadığı için onu seçtim.

• Anladım canım. Yazın okumaya çalışırım hikayeni. Tuba Büyüküstün var sandım ben. Kullanılmamış kişileri kullanmak hikayenin benliği açısından daha iyi olur. Eline sağlık yinede umarım okunur çokca :)

• Çok teşekkür ederim canım. Hikayemin konusuna o sahneler uyuyodu o yüzden onları koydum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel olmuş beğendim.

1|0
    0|0
  • iyi olmus ama bir jk rowling degil😅

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. Jk rowlingle kıyaslanabilecek biri değilim zaten uyduruk bir hikaye yazdım diye yazar olmuş sayılmam :D

• olsun hersey hayal etmekle baslar belki tutar film konusu olur.

• Inşallah kitap olsa yeter bana

• yazı dili başka bir şey görselden farklı. video güzel. hikayelerinle ilgili fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...