#Sensin! Hastalığı Nedir?

#Sensin! Hastalığı Nedir?
İnsanın En Zayıf Damarı #Sensin! Denilerek Koltuğunun Altına Girmektir.

Başta İslam Tarihi Olmak Suretiyle Tarih İncelendiği Zaman; Nice Cahil, Günahkar, Kendisini Alim, Lider ve Faziletli Zannederek Bu Şekilde Gerek İslam'a, Gerek Devletine, Gerek Milletine Zarar Vermiş, ve Verdirilmiştir.

Günümüzün En Tehlikeli Hastalıklarından Biriside Budur.

Birinin Kati Surette ''Kötü Niyetle'' Diğerini: Sen İyisin, Bunu Senden Başka Kimse Yapamaz Vb. Sözler ve Biraz da Gerçek Uygulamalı Yaptırımlar İle Sıvazlaması Daha Doğrusu Poh Pohlamasıdır.

En Yakınınızda Burada Daha Birkaç Gün Önce Tanıştığı Görmediği Beraber Bir Şey Paylaşmadığı Zira Tanımadığı, İnsanlar Hakkında Kötü Niyetle Olmasada Nasıl Övgü Dolu Sözler Sarf Ediyorlar Yine Sanki Tanıyormuş Gibi Savunabiliyorlar?

Bunlara Maruz Kalan Şahıs Öncesinde Kibirli Değilse de Kibirlenir..

Yine İyi Yanı Eğer Aklı Başında Biri İse ve Kendine Güveni Yoksa Her Ne Kadar Kötü Ya da İyi Niyetli Yapılan Bu Pohpohlamalardan Mütevellit Kendine Olan Güvenini Kazanır..

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @satır_arası @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @RdvnSbs @TheKerim54

3|2
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Garipmis serkan abi 😃

0|1
    0|0
    • Moderatör Sorumdaki Görüşleri İnceleyebilirsiniz. ;)

Bu Yaptığıma Gel Gel Derler. Bunu Burada İdrak Edebilecek Kişi Sayısı 3 İnsanın El ve Ayak Parmaklarının Sayısını Geçmez.

• Inceledim ben hesap olayindan sonra kimseye sevgi beslemiyorum. Soru da sazanlar için yem misali olmus evet guzel 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en kötü hastalığı ne yazık ki.. Mükemmel olmayanı ayıklamak her ne olursa olsun..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birileri gaz verse de siyasete arılsam

0|1
    0|0
  • Alışmışız.

0|1
    0|0
  • sizin sorularınız bazen kendi kendime yoklama çekmeme sebep oluyor. ama burayi ciddiye almamayı öğrendim ben. en azından % 99 unu

0|1
    0|0
  • Turkiyede yaygın bir hastalık türüdür. Severiz cumleten poh, pohlanmayi :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herkes birbirinin totosunu kaldırma peşinde bu devirde sonra bana diyorlar ki neden yalnızsın bende diyorumki bana yalaka döt öpen sonrada arkamdan konuşan insanlar lazım değil.

0|1
    0|0
  • Birçok kişinin kapılmış olduğu bir hastalık.

0|1
    0|0
  • Haklısın toplum olarak uyanmamız lazım

0|1
    0|0
  • Birbirini takip eden sorular nerden çıkabilirdiki
    biz birilerini alkışlamayı ya da birilerini gaza getirmeyi iyi beceren bir millet olduk

0|0
    0|0
Yükleniyor...