Şimdi ben din konularında kafası karışık biriyim, anlatayım fikirlerinizi göreyim?

inancım var Allaha da Müslumanlığada ama çoğu şey saçma geliyor örnek vermek gerekirse günümüze göre başörtü saçmalaştı bunun nedenide günümüzdeki insanlar yüzünden tabi ki ve bunun gibi bir çok şey var daha, ramazan ayı geldi sahura kalkarım oruç tutmam iftara kadarda akşam yemeği falan yemem yani saygım var sizce düşündükleriniz neler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• basortu nun sacmalamasi derken basortu takip dar giyinenlerden bahsediyorsan doğrudur Müslümanım diyoruz ama görevleri yerine getiren aramızdan kaç kisi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kusursuz olan müslümnlar değildir islamdır sana tavsiyem aç kur anı kerim i oku bir günde hepsini okumak zorunda değilsin aradığın cevaplar orda kardesim başörtüsü konusuna gelince peygamber efendimiz hz. Muhammed (s. a. v) demişki son ümmetim in bayanları giyinecek ama çıplak olacaklar Şu an bunu yaşıyoruz başlarını örtecekler ama deve örgücü gibi olacak sözde baş örtüsü takıpta kendini kandıranlar şu dönemde var yani sen inen kutsal kitabımızı oku bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• başörtüsü niye saçma olsun saçma olan sensin çok düşünme sen

0|0
    0|0
  • Başörtüsü sacmalasti derken neyi kastediyosun anlayamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• başörtüsü konusunda haklısın. Başörtüsü erkekte şehevi hir his uyandırmaz ki. Mesele güzelliği gizlemekse saçın estetik olduğu kesin tabii ki ama Ona bakılırsa yüz daha büyük bir güzellik unsurudur Ama peçe farz değilken başörtüsü farz. Erkekte şehvet uyandıran kadının tavrıdır büyük bir tenakuz var ortada. bu durum insana saçma gelmiyorsa aklını kullanmıyor demektir. zaten Allah da Kur'an'da Bazı şeylerin insan akıllı çeliştiğini düşünenleri haklı çıkaracak bir ayet indirmiştir. Bakara 30

0|0
    0|0
  • Çoğu şey sorgulayınca saçma zaten emin olun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...