Büyükada da bildginiz güzel yerler

merhaba arkadaşlar büyükadada bildiğiniz güzel yerler var mı? ya da salıncak olan bir yer falan? heybeliyee giden var mi varsa nasıl?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• piknik yapmaya gideceksen eğer buyukada derim... Heybelinin de üst kısımları güzel ama Büyük ada direkt olarak pikniğe yönelik.. salıncak yok ama kendiniz kurabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • heybeli de gezilecek yerler var mi peki?

• Rica ederim umarıım yardımcı olabilmişimdir.. Olabildiysem ne mutlu bana :)

Erkekler Ne Diyor 5

• heybeli güzel bisiklet kiralayıp ormanın derinliklerine gidip ağaçların altında seks yapmıştık eski manitellomla <3

1|0
    0|0
  • Güzel soru, hiç düşünmemiştim. Aslında heryeri güzel oraların :)

1|0
    0|0
  • Büyük ada güzel faytona bindim gezdim.

0|0
    0|0
  • büyükadaya gittim ama bisiklet sürdük.Kuzenler yüzdüler biraz.İyi at b*ku kokuyor, insanın ciğerleri bayram ediyor :) bir tane şair mi edebiyatçının evi vardı müze şeklinde.ayayorgi kilisesi var oraya çıkamadık sıcak diye..tavsiye edebilirim yani güzeldi.Diger adalara da bu sene inşallah :)

0|0
    0|0
  • Tepe iyidir ama faytonla çıkmayın bok kokusundan adaya geldiğine pişman oluyor insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyük ada da ya faytona binip gezeceksin ya da bisiklet kiralayacaksın.bu şekildeki piknik alanlarına gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • heybeliadayı bilmiyorum ama büyükadanın her yeri güzel

0|0
    0|0
  • kilisenin orasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...