Bollywood dan nefret ediyorum. O saydığınız bütün khanlarında Allah canını almasın bir bitmediler gitti?

Aslında sevmediğim şeyleri yerme gibi bir huyum yoktur. Ama o kadar çok de.. nyo türedi ki, soru soruyorlar bu heriflerle ilgili istedikleri cevapları alamayınca da çirkinleşiyorlar. Benim gibi adam laf sokup engelliyorlar beni, ben deniz insanlara her daim dost olan insanı :) Bu onlara bir tepkidir benim gibi düşünen varsa kusun kininizi şu bollywood a içim rahatlasın.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• :) bu fan olayları rahatsız edici boyutlara geldi haklisin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şiddetle katılıyorum. Ben de ne zaman biri yazacak diye merak ediyordum.

0|1
    0|0
    • Yani, zaten sinemasını sevmiyorum bir de kişilikleriyle hangi kesimin izleyici kitlesi olduğunu öğrenince daha da gıcık oluyorum.

• Khana oyle deme ama asikim o adama

1|1
    0|0
    • Bir hayranı olabilirsin. Zaten amaç aşırı olanlara giydirme. Malesef evlendirme programı fanları gibi geri kafalı bir fan grrubu var bollywood un. Bunlar tarafsız gibi aorular sorup sonra insanları rencide edip engelliyorlar. Lafımız onlara :)

• Bollywood da hollywood da sevmiyorum ikiside abartiyorlar.
    Ama yinede bollywood acayip abartiyor ve insani salak yerine koyuyorlar oyle gucsuz senaryolar varki ancak cok guzel filimleride var haksizlik yapmak istemem.

0|0
    0|0
    • Zaten 1.5. milyar hintli abimiz ablamızın büyüttüğü bir sektör izleyen eden yok :) Güzel film güzeldir hintli çekti diye izlenmez ya da ermeni çekti diye izlenmez diye bir algı ne kadar saçma zaten.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...