Sıkı durun. D@bbe 7 geliyor?

Korku türünde yeni bir boyut açan Hasan Karacadağ başyapıtlarına bir yenisini daha eklemek üzere. 12 Ağustos 2016 da vizyona girecek. Gitmeyi düşünüyor musunuz? Beklentiniz nedir?
Sıkı durun. D@bbe 7 geliyor?
Ey Ölümlü ! Unutma Cehennemin 7 katı ve 7 kapısı vardır.

Güncellemeler:
@Buzadam11 gel.
Buzadam11 buna gideriz beraber demi. Magi yi izledin. Bunu da izlersin artık.

0|1
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin ters koseleri cok guzel hickimseye guvenemiyosun ve kimin suclu olabilecegini film boyunca arastirirken bir yandan gerilmek cok iyi oluyor ve finallerini de basarili buldum ters koseleri iyi dabbe 6 da cok iyi saklamis hatta :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gelsin bekliyoruz.

0|1
    0|0
  • Dabbenin hiçbir filmini izlemediğim için hayır gitmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ulan o degilde Hasan Karacadaga yakkinda iliscekler wallah adam habere böyle işlerle ugrasiyo bu kacinci cin filmi onun ya tamam cin var dabbe var doğru buyuler muskalar var ama adam çok ugrasiyo bunlarla

0|1
    0|0
  • Her türlü filmi izleyebilirim ama cinli seyleri izleyemiyorum

0|0
    0|0
  • Kesin izlicem💪🏻💪🏻

0|0
    0|0
  • Yeteraqyeter

0|0
    0|0
    • Ne diyon sen?

• Bence hep bir sonrakinde sacmaliyorlar. Etkileyici sahnesi fazla olmuyor. Hatta çoğu ses efektiyle korkutmayi basariyor. Cok fazla klise barindiriyor paranormal filmler bunlardan arinmasi lazim yonetmen&senaristin

• Dabbe nin son 3 filmi konu ve senaryo yönünden üst düzey. Özellikle vurucu ters köşesiyle ağızları açık bırakıyor. Ses konusunda haklı olabilirsin evet biraz abartılı.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...