Seviyorum çok seviyorum ne yapicam?

Çok seviyorum ama bilmiyorum o beni seviyormu onun için herşeyi yapmak istiyorum evrende en çok onu seviyorum ailemdende çok seviyorum hata benim tek ailem o. Onun için herşeyi yaparim ama onun benim yardimima ihtiyaci yok çunku o çok guçlu😊 herkesten herşeyden de guçlu. Ama ben biliyorum benim onun için olan sevgim sonsuza kadar kimseyi onu sevdiğim kadar sevemem ama onu nasil daha çok sevebilirim bilmiyorum. Bide nasil beni sevmesini sağlayabilirim bilmiyorum bana yardimci olur musunuz?

Güncellemeler:
Lütfen biri cevap verebilir mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ahh canimm Allah acil sifalar versin beynin ucmus senin :))
    Aileden ve herkesden cok sevip sayiyorsan agzina okadar cok... lar
    receteni kapida verirler defol burdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah'ı kastediyor kız çok net anlaşıliyor nickinden de belli ama sana sunu söyliyim varsa bile umurunda bile değilsin :-)

0|0
    0|0
  • Bu sevgi kime olduğuna bağlı bu kadar çok sevdiğin bir insansa yazık yok bu sevgi Allaha peygambere ise durma devam et

0|0
    0|0
  • Bizde sevdik ne oldu? Aman kardeşim seviyorsan git söyle durduğun kabahat

0|0
    0|0
  • küçük süprizler yap

0|0
    0|0
  • Açıl ona

0|0
    0|0
    • Onu sevdiğimi en başindan biliyor ama ben bilmiyorum beni dostu olarak kabul edermi?

• Sizin için dua edicem😊

• Teşekkürler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne güzel seviyo😂

0|0
    0|0
  • Ohooo yavrum bunu bana soyleyecegine ona soyleseydin is coktan bitmisti yakisiklimi bari

0|0
    0|0
    • Ona bunu hergun söyluyorum ama cevap vermiyor bilmiyorum beni dotu olarak kabul ediyormy acaba evet o herkesten daha çok guzel o kadar guzel ki anlatamiyorum bile inshallah bir gun sende onu görursun çok merhametli herkese karşi herkese yardim eder herkese acir ne kadar çok seviyorum anlatamam.

• Sen beni böyle sevseydin ben seninle evlenirdil ulan çocuk çok şey kaybediyor ha

• ☺ seviyorum ancak o anlamda değil ☺

Yükleniyor...