Sivrisinek Öldürmek #Günah mıdır?

- Kadıdan #Fetva Alınmadan Katli Vacip Olan, Dünyanın En Şerefsiz Hayvanıdır.

Havanın Kararmasını Müteakip Mesaiye Başlayan Bu P*çlerin Rahatsız Etmediği Bir ALLAHIN Kulu Yoktur!

Biraz Kan İçip Geleceğim Diye Evinden Çıkan Şerefsizdir.

#Bkz. Hakkında Kayıp İhbarı En Çok Yapılan Canlılardır.

#Bkz. Bir Mezarı Dahi Olmayan Şerefsiz Canlılardır.

Geceyi İnsana Zindan Eden Çıkardıkları İnce Tiz Sesleri İle Sinirinizi Kat be Kat Artıran Etrafınızda Vücudunuzun Birçok Farklı Yerine Sorti Yapan P*çlerdir.

Tamamına Yakınının Bağışıklık Kazandığı İçin İlaçların İşe Yaramadığı P*çlerdir.

İnsanı Kendi Kendine Evinden Kovdurtan P*çlerdir!

Şimdiye Kadar 7777 Sülalesine Küfür Ettiğim Tek Hayvandır.

Dün Gece İtibariyle Haneme Tecavüz Etmekte Çekinmeyen, Rızam Olmaksızın, Yıllardır Büyük ve Zorlu Mücadeleler İle Koruduğum Namusuma El Süren Dolayısıyla Benim Dahi Tam Görmediğim Yerlerime Dokunan, Yalayan Hatta ve Hatta Emen Bu Ahlaksız Vicdansızları Çektiğim Videodaki Yöntem İle Katletmeye Başladım.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @RdvnSbs @TheKerim54

• Katli Vaciptir!
    37% (7)50% (4)41% (11)Oy Ver
  • Katl Etmek Müsanip Değildir.
    26% (5)25% (2)26% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    37% (7)25% (2)33% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

4|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Zarar vermiyorsa öldürmemek gerekir diye biliyorum ama emin değilim. Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kont Drakulayı öldürmek ne kadar doğru ise sivrisineği de öldürmek caizdir.. Sivrisinekten her bela hastalık insanlara bulaşır başta sıtma olmak üzere..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence değil. d

0|1
    0|0
  • Büyük günah 😂

0|1
    0|0
  • Bütün hayvanlara merhametim vardır zarar veremem.
    Ama yalan yok sivrisinek gördüğüm an öldürüyorum.
    Çünkü uyutmuyorlar.
    Git dersen gitmezler.
    Sinsi sinsi gelip kanını emerler ve gıcıklık yapar gibi gelip kulağın dibinde tiz sesleriyle beni çileden çıkarırlar. Işığı açar bakarım ama asla yakalayamam mecbur odayı terk ederim.

0|2
    0|0
  • Sıtma hastalıgı taşır nomıssız öldürün 😂

0|1
    0|0
  • Günah evet 😄

0|2
    0|0
  • Kısmen vaciptir galiba sonuçta insanlara zarar veren bir yaratık sinekgillerden :))

1|1
    0|0
    • Yaktin mi yoksa 😳 çözemedim ben görüntüyü de

• Evet Yakarak Öldürüyorum.

• Aman yazık yanarak ölüm zor olsa gerek, zor olmasa Aziz Mahmut Hudayi hz. Allah hicbir canlıya yanarak ölüm vermesin diye dua buyurmazdi. Başka birşeyler dene sen yinede... Allah kolaylık versin

• abicim ne çektin sen bu sineklerden ya okadarda abarti değildi aslinda😁😁😁😁

0|1
    0|0
  • Wooow Haram ✋

0|1
    0|0
  • Bence değil 😕

0|1
    0|0
  • Farzdır 😌

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok sinir bozucu bir canlı evet katılıyorum izmirde iken bütün kanımı emdiler namussuzlar hele o sesi yok mu sinir bozucu ama öldürmekte doğru değil çünkü onunda bir yaradılış gayesi var insan vücudundaki kanı temizliyor yanii emdiği kan zehirli pis kan öldürmek yerine lavanta koyun eve kokusundan nefret ediyorlar.

1|1
    0|0
  • Rahatsızlık veren bir hayvanı öldürmek mübah diye biliyorum.

1|1
    0|0
  • Geçen gün gelmiş gece yanağıma kondu öldürecektim. Abi dedi sezonu yeni açtık evde çoluk çocuk aç. Dedim tamam öpüştük sarıldık sonra gitti. Ara ara geliyor ziyaretime :)

1|1
    0|0
  • sonuçta Yüce rabbimiz onların sebeblerden ötürü yaratmıştır. Katli vacip değilidir. Özellikle hac ibadetini yapanlar bilirler ki, hacta sivri sineğe vurmak mehruktur.

0|1
    0|0
  • Abi sivrisinek sana tecavüzmü etti
    😃😃😃😃😃

0|1
    0|0
  • Onlar öldürülmek için yaratılmış

0|1
    0|0
  • allah onları kahretsin gece uykusu haram oluyor onlar yüzünden gördüğüm yerde gebertiyorum şerefsizleri

0|1
    0|0
  • öldürdüğüm sivrisinekler aklıma gelince vicdan azabından intihar etme hissi geliyor.

0|1
    0|0
  • Caiz deyildir onlarda bir can tasıyor

1|1
    0|0
  • iftar is coming :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...