Hacı Yağı Kokusu Nasıl #Yok Edilir?

Hacı Yağı Kokusu Nasıl #Yok Edilir?
Bu Sabah Arkadaşımın Yanına Gitmek İçin Beşiktaş-Üsküdar Vapuruna Bindim Yürümekte Zorlanan Yaşlı Bir Amcanın Koluna Girip Yardım Ettim Ben En Üste Çıkacağım Dedi Tamam Dedim Çıkardım Eşek Gibi Yanına Oturdum Sohbet Esnasında Bir Anda Önce Elime Hacı Yağı Sürdü Elimi Koklamak İçin Burnuma Götürürken Vapurun Sarsıntısı İle Dudaklarıma Yapıştırdım O Anda Yanaklarıma da Sürdü G*tveren Döndüm Gözlerine Baktım #ÇokGüzel #ÇokGüzel Dedi Ben Gözlerine Bakmaya Devam Edince Ne Oldu Oğlum Dedi; Sıcak Bastı Gardaş Dedim!

Göç Etmek İçin Doğdular. Ya Göç Edecekler Ya da Ölecekler. Korkunç Tehlikelere Rağmen İlerliyorlar. Yaşlılar Bunu Defalarca Yaşadı..

Vapurdan İner İnmez Taksiye Binip Arkadaşın Evine Gittim Direkt Banyoya Girdim Sıvı El Sabunu, Banyo Sabunu ve Şampuanın Hepsini Elime Yüzüme Yedirerek Banyo Yaptım ve ALLAH (C. C.)'a Sonsuz Şükürler Olsun Kokudan Kurtuldum.

ALLAH (C. C.)'ım Kurban Olayım Sana Sen Büyüksün Yarabbim!

#İmanPower

Bu İman Gücü Değil Gardaş!

- Migreni Olan Birine Sürsen Kusa Kusa Geberir..

- Bunların Çoğunluğu Hacı Yağını Kendi Nefslerine Hakim Olamadıklarından Dolayı Hatun Kimseleri Kendilerinden Uzak Tutup Günaha Girmemek İçin Sürüyorlar..

- Horlayanların Burunlarına Sürülecek Kokudur.

- Koku Bombası..

- Bu Kokudan Molotof Kokteyli Yapıldığını Düşünsenize..

- Kokarcaya Sürseniz Hayvan #İntihar Eder..

- Ayrılırken Sevgilinize Boşanırken Eşinize Bol Miktarda Sürebilirsiniz.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @RdvnSbs @TheKerim54

Güncellemeler:

4|1
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Haykırdm 😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bazılarının çok ağır bir kokusu var dediğin gibi bende migren var baş ağrısı esnasında yemek koklasam bile midem bulanmaya başlanır hacı yağında baygınlık geçiririm muhtemelen. Zaten ağır bir kokusu var onun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ahaha yanağına mı sürdü 😂😂😂 emmiye bak ya tam kafa adammış ahahah gecmis olsun

1|1
    0|0
  • Bana sürmüştü bir teyze. O kadar rahatsız olmadım gül kokuluydu tabi o

0|1
    0|0
  • :) :)

0|1
    0|0
  • Kokarcaya Sürseniz Hayvan #İntihar Eder..:D kısmında koptum

0|1
    0|0
  • Bayılırım hacı yağına

0|1
    0|0
  • Hergün yıka geçer, ayrıca ne güzel işte.

0|1
    0|0
  • Gardaş geçmiş olsun. büyük bir olay atlatmassin. :D bir dizi sahnesi izlemiş kadar oldum. devamını bekleriz :D

0|1
    0|0
  • Ağır olanlarida var size o denk gelmiş olsa gerek fakat misk-i amber ve çalı gülü kokusu çok hoş 😊

0|1
    0|0
  • Ahaha ciddisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zaten o yağ özel üretiliyor sakallı şeytanlar hacca gitmiş gelmiş desinler diye yıkansa bile çıkmaz.. Milletin burnuna illaki sokacak hacılığını.

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum kokusundan astım hastasıyım ve çok rahatsız edici ne yapsan geçmek bilmiyor.😕

0|1
    0|0
  • Hacı yağı olarak bilinen aslında mistir.
    Kokusunun baskın olduğunu söyleniyor özellikle hacta ter kokusunu bastırdığı söylenmekte

0|1
    0|0
  • Hacca gittim ben, Hacıyım demenin hızı yolu: Hacı Yağı :(

0|1
    0|0
  • Benim rahmetli dedem her sene hacca giden amcalardan dedelerden getirtiyordu. Bana sürmezdi ama dedem zevkli adamdı güzel kokuları tercih ediyordu genelde :D

0|1
    0|0
  • Hacı yağı kokusu candır 😊

0|1
    0|0
Yükleniyor...