Bollywood filmlerini sevenler bir bakabilir mi?

"Devamlı göbek atıyorlar, sürekli dans yav" , diyenler ve sevmeyenler öte dursun. Ben sevenlere birkaç soru sormak istiyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben.

1|0
    0|0
  • Evet sevmeyenler yorum yazmasin

1|0
    0|0
  • İsminden bile hoşlanmıyorum. Adidasın çakması abibas gibi bu ne yahu

0|1
    0|0
    • Laf söyletmem 😒😒

• İyi de bak şimdi anlaştık. Hint sinemasında çok iyi filmler var kötüler de var. Amerikan sinemasında da çok iyi filmler var ama kötüler de var. Biz 2 sektörün de en iyilerini seçer izlersek daha mantıklı olur. Şimdi gidip iyi hint filmi varken kötüsünü izlersen bollywooddan nefret edersin tabii.

• @Yarımkilokıymaefekti pk ve my name is khan 3 idoits her çocuk özeldir gibi gerçekten çok güzel filmleri var IMDB puanları da yüksek ayrıca

• Sevebilmek için denedim zamanında yani sevebilirim diye nefret ettim, uzun bıktırıcı süreleri ve overacting oyunculuklar, zorlama bir dram, gerçek hayattan epey uzaklaşan kurgusu sevebilemedim...

0|0
    0|0

• 3 idiots
      PK
      Chak de India
      Black
      My name is khan
      Bajrangi bhaijaan
      Rang De Basanti
      Veer zaara
      Gerçekten uzak bir kurgu göremiyorum bu filmlerde. Aksine amerikanın aksine propaganda yapmadan gerçekçi konulara değiniyorlar. Ve zorlama bulmuyorum aksine değinilmesi cesaret isteyen sağlam konuları eleştiriyorlar. Oyunculuk olarak da Shahrukh khan, Ranveer Singh, amitabh bachchan, rani mukherjee, hrithik roshan... Tol yapmaz yaşarlar.

• "Devamlı göbek atıyorlar, sürekli dans yav."

0|0
    0|0
    • Sen ne komiksin öyle. Çok aradın mı bu mizah anlayışını?

• O zaman yorum atma soruma ya salağı.

• O zaman yorum atma soruma ya salağı.

• sen ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayiliyorum canım sorabilirsin bana Aamir Khan ozellikle favorim 😍
    Oyle diyorlar ama adamlar film icin emek harciolar bizde sarki icin kiytirik klipler yapilirken adamlar film icin sarki hazirliolar yetmiyo ihtisamli bir sekilde dans edip soyluolar😂😂

1|0
    0|0
  • benn bennn sor hadi :D

1|0
    0|0
  • Evtt

1|0
    0|0
  • Bayılıyorummm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...