İzlediğiniz en iyi hint filmi hangisi ve neden?

Hiç izlemediyseniz pas geçebilirsiniz soruyu. Birkaç tane de söyleyebilirsiniz.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Taare zaamen par, Aamir Khan oynuyordu, disleksi bir çocuğu anlatıyordu çok duygusal ya 162627288382 kere izledim :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İzlemem

0|0
    0|0
  • hint filmeliirni sevmem

0|0
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0
  • bir tane izledim hint filmi ve bir daha izlermiyim bilmiyorum..3 idiots (3 aptal) filmiydi..

0|0
    0|0
    • 3 idiots bir başyapıttır. Sevmemen garip geldi.

• Siz öğretmen olarak bilmeyebilirsiniz o popolaeını indirip damgalama olayı okuldaki öğrenciler arasındaki gruplaşmayı hedef gösteren bir sahneydi. Ve inanın öğrenciler arasında bu tarz şeyler olur. Dediğiniz filmi izledim. Duygudan uzak, ağır ilerleyen, sıkıcı bir filmdi.

• bizde anamızın karnindan ögretmen olarak doğmadik ki.. bizde ögrencilik yaptik ve ogrencilerin tahmin edemeyecekleri kadar cok ögrencilerin arasindayiz..(kendi adima konusuyorum tabi).. supermeni beklerken filmi turkiyede yapilmasina cesaret edilemeyecek nir filmdir.. cunku direk gercek kisi kurum ismi verilerek gercek sayisal veriler uzerinden yapilmis bir filmdir.. matematik ogretmeniyim ben.. keske filmde verilen sayisal verilere biraz daha dikkat etseydin sıkıcı bulmazdin.. filmi daha iyi anlardin diye dusunuyorum.. ben eğitim sistemini elestirmesi acisindan bu filmin ismini verdim.. duygusal film ariyorsan terchin elbetteki baska filmler olmali.. herzaman ben dogru dusunuyorum diye birsey yok.. ben boyle dusunurum sen oyle dusunursun.. ama sonuç olarak bir filmin tartışmasını (olumlu anlamda soyluyorum) seninle yaptigim icin mutlu oldum..

• ieeehh hint

0|0
    0|0
  • Khaninkiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pk var aamir khan oynuyor

1|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • Ghajini. İzlerken iki elimde sümük doluydu böyle sünüyodu sümükler ağlamaktan.

1|0
    0|0
  • Aamir Khan Filmlerini izlerim genelde. 3 idiots, ghajini, Taare zaamen par, pk, fana

1|0
    0|0
  • Hint filmi sanırım tam emin değilim ama "Pi'nin Yaşamı" hoştu

1|0
    0|0
  • Sensiz olmaz bence guzel bir film

0|0
    0|0
Yükleniyor...