Kapat

Dabbe' nin 6. filmini izleyipte anlamayan var mı?

Bir çok kişi serinin 6. filmini anlamakta güçlük çekiyor. Karışık gibi görünsede tamamen konsantrasyonla alakalı bir durum. Biraz ayrıntılı düşününce her şey yerine oturuyor. Siz filmin konu ve senaryosu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Türkler beceremez, komedi filmi, kahkaha atarak izledik, cinden başka bişe yok gibi yorumlar görmek istemiyorum.
Dabbe' nin 6. filmini izleyipte anlamayan var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben anlamadim

0|0
    0|0
    • Anlamadığın yer genel konu mu ufak ayrıntılar mı?

• Öncelikle berbat falan değil. Senaryoyu anlasan filmin olağanüstü olduğunu anlarsın.

• Iste karisik geldi :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bu korku filmiyse bir an önce Türkler yapmayı bıraksınlar. Sürekli cinleri şeytanları karıştıran tutulma içe girme exorcism üzerine kurulu filmlerden bıktık artık. Bunlar komedi filmi gibi geliyor. Sadece Türklerin yaptığı değil yabancı filmlerde öyle. Spn izledikten sonra artık korkularımız kalmadı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Senaryo bence ilgi çekiciydi Adolf Hitler işin içinde olması beni izlemeden önce heyecanlandırmıştı fakat film esnasında Adolf Hitlerin sadece sesini duyabildik kendisini göremedik.

Filmde bana saçma gelen şeylerden biride Ajan bir adamın iblislere silah çekmesiydi nasıl olur da bir Silah iblisi öldürür aklıma pekte yatmadı açıkçası

Son 25 dk güzeldi fakat filmin ortaları açıkçası uykumu getirmedi değil genel olarak fena bir film değildi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...