Sizce yakışıyorlar mı?

Tanımayanlar için Shahrukh Khan ve karısı.
Shahrukh Khan lakabı "Bollywoodun kralı" olan dünyadaki en ünlü hint aktördür. 1,5 milyar hayran ile dünyanın en çok hayranı olunan ünlüsü kabul edilmektedir. Ve 600 milyar dolar ile dünyanın en zengin aktörüdür. Türkiyede ise My Name Is Khan filmi ile tanınmaktadır.

Annesi ve babası ölen Shahrukh Khan bir kıza aşık olmuş ve o kızın peşinden yıllarca koşmuştur. Daha sonra henüz Shahrukh ünlenmeden evlenmişlerdir. İkisi de birbirinin ilk sevgilisidir. şu an 30 küsür yıldır aşık olan çiftin evliliğinin 25. yılıdır.3 çocukları vardır.

Bu gençlikleriSizce yakışıyorlar mı ?

Bu da şimdiki halleri;
Kadın 46 adam 51 yaşında.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• bizene am*

0|0
    0|0
  • 600 milyar dölar mi.. o para bill gates te bile yok... biraktim.. bizim devletin bitcesi bile o kadar yok

0|0
    0|0
    • Milyon dolar yazıcaktım. Hata olmuş😄 sakin

• Sen cahilsen ben napiyim?

• Hadi ordan sapsi... sen simdi xui huang zo yu biliyomusun

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakışmışlar

1|0
    0|0
  • O kadar hayranı var ve ben tanımıyorum :D bence justının bile bundan daha çok hayranı vardır kjdfg

0|0
    0|0
    • Bu yapılan araştırmalar sonucunda ulaşılan bilgi. Sen tanımıyorsan cahilliğindendir.

• Aamir khan kim aq? Adamın lakabı bollywoodun kralı diyorum. Sen bana aamir diyorsun. Cahillik ünlüleri tanımamak değildir. Cahillik bu kadar muhteşem birçok filmi olan adamın hiçbir filmini izlememektir.

• lan bir kıt mısın sen? film izlemek zorunda mıyım kardeşim ben_ hayla diyo ki folmo olon odom bilmem ne, lan neyse ne adam parayı bizemi kazanıyo, giren çıkan sanamı? elalemle ilgileneceğine kendi hayatına bak gizlicim hadi yallah.

Yükleniyor...