Batman: Modern Üçleme mi? Klasik üçleme mi?

Bir Batman hayranı olarak klasik üçlemenin tadını (aslında 4 film var, pratik olsun diye kısaltma amaçlı üçleme diyorum) modern üçlemede alamıyorum diyebilirim. Christopher Nolan 'a sevgim sonsuz, yapımları harika gerçekten. Batman de harika oldu. Ama eski Batman filmlerini de Tim Burton çekmişti. O da sinemada bir efsane isim. Aralarında seçim de yapamıyorum 😍 Peki siz hangisini daha çok beğendiniz? Gerçi eski filmleri izlemiş olanların pek çıkacağını sanmıyorum..

• Modern Üçleme
    47% (9)63% (12)55% (21)Oy Ver
  • Klasik Üçleme
    53% (10)37% (7)45% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini izledim. Modern üçleme bana göre çok daha iyi.
    Çünkü Batman'in gerçekte olabileceği gibi öfkeli yanını da ve hayatta kalma içgüdüsü ve intikam duygusunu da işlemiş oldu.
    Yani hep cilalanmış yanı değil, daha insancıl olacak yanları da işlendi.

1|0
    0|0
    • Bence klasik filmlerinde de bu var. Bence modern filmleri eskileri tamamlayıcı biraz da. Mesela birincisinde gençlik yıllarını işlemiş. Bu eski filmlerinde yok. Eski filmlerinde direk Batman olarak çıkıyor. Bruce Wayne olarak işlenmiyor çok fazla..

• Joker'in ortaya çıkışı derken, yeni bir şey anlamında değil. Yani ortaya çıkışı ve joker'in kişilik özelliklerinin işlenişi daha keskin ve sertti anlamında söylemek istedim.
      Yoksa eski seride jokeden penguene i, buz adama, sorularıyla delirten jim carrey'e ve kedi kadına kadar biliyorum hepsini.

• Yeni seri eskileri tamamlıyor yani kısacası.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• O değil de The Dark Night yani Joker'in olduğu sahneler başkaydı ya

https://www.youtube.com/watch?v=gz3fZoSJpg0

Mesela burdaki sahne

Cidden müthiş bir yapım

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • christian bale oynadığı batman üçlemesi güzel

1|0
    0|0
  • Danny De Vito nun penguen rolü... Eskisi de yenisi de harika.

0|0
    0|0
    • Penguen en sevmediğim karakter olmuştur biliyor musun 😊 Joker'ı seviyorum nedense

• Peki Gotham dizisi?

• Oo Gotham dizisi çok iyi. Tam istediğim gibi gidiyor. :)

• Moderen üçlemem

0|0
    0|0
  • Sırf şu dönüş sahnesi bile Modern Üçlemeyi öne çıkartır:

https://www.youtube.com/watch?v=aj1Q_BAqwa8

0|0
    0|0
    • Bir film sadece efektlerden ibaret değildir ki. Efekt izlemek istiyorsan Christopher Nolan 'ın diğer filmlerine de bakabilirsin.

• Neyle ilgisi var peki senin bu sahneleri beğenmiş olmanın?

• 1 - Benim bir şeyi beğenmem yalnız beni ilgilendirir.
      2 - Bana tavsiye veremezsin, Nolan'ın tüm filmlerini izledim, ayriyetten Batman serisinin eski&yeni tüm filmlerini 53834 kere izlemişimdir.
      3 - Bu sahnenin efektle alakası yok burada 8 sene sonra hayata geri dönen Bruce Wayne'in Kara Şövalye olarak görüldüğü ilk sahnedir, ışıkları söndürmesi de bu yüzdendir. Efektle alakası yok yani o çalan müzik, ışıkların kapanması, Batman'i görünce eli ayağı birbirine dolaşan Polis falan orası efsane işte.
      Ama siz bunu anlamak yerine bana saçma sapan laf sokma girişiminde bulundunuz o yüzden sizinle değil tartışma laf dalaşına bile girmeyeceğim bu yazdıklarımı okuyun ne demek istediğimi anlarsınız.

• Bilmem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...