Demagog nedir? Bildiğiniz her şeyi unutun demagog iyi mi kötü mü?

Çok usta bir demagog olmak istermiydin? demagoji yaptığınız olur mu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazen karşımdakini anlayabilmek için yapıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• demagog insanları diliyle bağlayan, amaçları doğrultusunda kullanmayı başaran akıllı kişiliktir;)

bazen yaptığım olur:)

0|0
    0|0
  • İYi veya kötü bilmem ama ben yaparım.

0|0
    0|0
  • kelimeyi ezberlemeye calisiyormussun gibi geldi bana su an..

0|0
    0|0
  • o ne demek?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Demogojinin kralını yapana demogog denir..Demogoji para kazandırmaz meslek edindirmez ama kız kazandırır hatun kazandırır evlendirir bu tür nimletleri de vardır..

Demogoji herkesin yapabileceği iş değildir bizde ki açılımı laf kalabalığı kelime oyunu yapmaktır..Demogoji yapacaksın ancak karşındakine demogoji yaptığını hissettirmeyeceksin bunu başarabilirsen usta bir demogog olabilirsin..

İyidir iyi..Yapabilene..

0|0
    0|0
  • azıcık akıllı biriyle muhatap olursa "demagoji yapıyorsun" diye sık sık itirazlarla karşılaşacak kişidir, zavallım.

0|0
    0|0
    • harbiden yahu. şimdi ilginç olan bir şey keşfettim, kimse demogog için boş bedava kimse yazmadı. o d. yapıyosun diyenlere bak şu sayfa şurası falan demkle de olmuyo. sonunda çözmüştüm olayı adamlara harbiden demogoji yapıyodum ha şöle falan diyip yiyolardı sonra bak ben araya bunları sıkıştırdım sen öyle dediklten sonra demo yaptım sen bir bkdan anlamıyorsun gerçekte böle böle diyip sçyodum aızlarına şimdi hiiç uğraşmıyorm artık

• zaman zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...