Avrupada en yaşanılır ülke/şehir hangisi sizce?

Avrupada en yaşanılır ülke/şehir hangisi sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Norveç bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Isvec ve norvecdeymis dunayda en mutlu insanlar

0|1
    0|0
    • Refah çok yüksek. Ancak Norveç'de mesela kişi başı intihar oranı Dünya çapında zirvede.

• Rica ederim.
      Ben yine de İsveç'i çok seviyorum. Bence bu sorunun yanıtı Doğru veya yanlış olarak nitelendirilmemeli. Çok boyutlu bakıldığında İskandinavya'nın harika yönleri de var, insanı darmadağın edecek tarafları da var. Türkiye'de öyle değil mi? İyi yanları da var, kötü yanları da var. Şunu biliyor muydunuz : Norveç hükümeti yanlış hatırlamıyorsam 5-6 yıl önce 300 kadar emekliyi marmaris'e gönderdi. Sıcak ve güneş sebebiyle burada bulunmaktan çok mutlulular.
      Buna karşılık İskandinavya bölgesindeki akıl, medeniyet ve kültür hayranlık verici. Ayrıca doğru mevsimde giderseniz tabiat size kendisini hayran bırakacaktır. Yolda giderken önünüze geyik çıkması fikri ne kadar ilginç değil mi. Benim çıkmıştı. Fakat uzun süre yaşamayı beceremedim. Bence taş yerinde ağır. Onları gördükten sonra yaptıkları doğruları bizim ülkemize getirmek ve ara sıra oradaki dostlarımı ziyaret etmek benim gerçek hayalim.
      Başınızı şişirdim. İsveççe de dendiği gibi selamlıyorum sizi : HA DET BRA

• @DoctorGraham yok hayir basimi agritmak degil guzel bir tanitim yazisi oldu ve cok guzel seyler yazdiniz cok tesekkur ederim ben de sizi selamliyorum abi... :)

• İtalya

0|0
    0|0
  • Bütün İskandinav ülkeleri

0|0
    0|0
  • Neden kimse Amerika demedi çok merak ettim şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Norveç

0|0
    0|0
  • İsveç Västerås ;)

0|1
    0|0
  • Ben ülkemi değismem hicbir sehire sadece zihniyetler değismeli.

0|0
    0|0
  • Hollanda.

0|0
    0|0
  • italyaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...