Benim sorum şu gerçekte kendimi beğeniyorum yüzümü falan fakat resimlerde iyi çıkmıyorum

herkes resim çekriiyor negüzl çıkıyor inanın yeminlen atmıyorum çoğu arakdaşı gerçekte okadar güzel değil ama benden iyicikiyolar fotojenik değilim gene buresmimde iyiciktim fotmakınası bildiğiz iyivarmı yaben poz vermeyi bilmiyorum ya hep makyaisz saç baş yaptımadan çektirdiğim için fotoshopu nasıl indiiryor sonra milet yoorum yazıor canlımı görünce bu snemisn diyolar anca canlın dağa güzel diyolar

Güncellemeler:
kısacası siniroluyorum bu duruma
artık resim cekrtimiyecem nefret ediyorum
kızlarda lütfen yazsın fikirlerini bekliyorum..

0|0
1|32

En İyi Erkek Görüşü

• ahaa.. fotoğraf koymuş.. hemen yorumlayım:)

öncelikle kendini beğenmen ve yüzünün gözünün güzel olduğu kanaatine varmak da haklısın. güzel kız olim allah için..

gelelim "fotoğraflarda güzel çıkmıyoruuuaaağğmm" serzenişine..

1- kafanı 28 derece sağa yatırmış olman fotoğrafın bütünlüğünü bozmuş diyebilirim. kafa dik duracak..

2- saçların duruşu yanlış.. o ne öyle arabeskçi bergen gibi.. ya iki tarafı da arkaya sal gitsin, ya da ön tarafta topla.

3- kadrajdaki su bardağı "bir içim su gibiyim maşallah bana" mesajı verse de, çeken kişinin bu detayı atlamaması ve o bardağı ordan alması lazım gelirdi kanaatindeyim (ne alakası varsa) :)

4- omuzlardaki simetri bozukluğunun farkındasın dimi? Balat kabadayıları gibi biri aşağıda, biri yukarıda olmaz. dik duracaksın.. çünkü o vefalı ve cefakar omuzlar nadide bir kafayı taşımakta.. hakkını vermek lazım.

5-gözlerinin gülümseyişinle yarattığı hava balkanlardan gelen ılık rüzgarlar gibi. çok başarılı.. saf.. içten.. masum.. (ne kızıyon iyi bişey söyledim) :)

ışıkla kal:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Gerçekte güzel olmak varken fotoğraflarda güzellik aramak niye? Takılmamak lazım böyle konulara, canını da hiç sıkma.

1|0
    0|0
    • ama işte inamiyolarki gercek gorunce innaiyolar

• İnandırmak zorunda da değilsin :) Merak eden gelsin baksın ne hatunlar var shop güzeli gerçekte hamile kadın görse çocuğunu düşürecek :)

• her kadında az da olsa çok da olsa var olan mızmızlanma diyebiliriz...

dijital fotoğraf makinalarının icadıyla mertlik bozuldu tabi. fotoğraf çekilir çekilmez görebilmek dezavantajlı bir durum.

her deklanşöre basıldığında eaaööeyy çok çirkin çıktım, ayy mal gibi baktım vs. diye de ciyaklanmamalı. elin tersine denk gelir bir gün. fena olur..:)

0|0
    0|0
    • ya ama valaha sagalmiyorum benden guzl ooamyan kaıdnlar benden cok iyicıkıyolar gercegeonı gurunce resimdeki kzılar mı dersınız

• her insan fotojenik olmuyor malesef ama çeken kişi ve çekilen makina ilede alakalıdır haberin olsun. birde bazı insanlar foto çekilirken rahat olamaz ve kasarlar biraz, bu yüzden de iyi çıkmazlar, belki sende öyle oluyosundur. böyle insanlar habersiz çekildikleri fotolarda gayet iyi çıkarlar...

0|0
    0|0
  • sen yabancı falan mısın yaa nasıl bir türkçedir o? merak etme bu sorun çoğu kızda var ancak kastettiğin fotoğraflar profil fotoğrafın gibiyse sıkıntı yok bence gayet iyi. ha ayrıca fotoğraflar zaten anı ölümsüzleştirmek için çekilen şeylerdir. boşver öyle doğal görün ne olur ki ;)

0|0
    0|0
    • ya sinir bozucu yorumlar yazmalarına deli olurum ben: )

• demekki bir sorun yok hem gerçekten bence çok da güzelsin fotoğrafında yani

• saol tesk ederım ender iyicıktıgım birfotom: )

• Merceklerin senle bir alıp vermediği var herhalde :)

0|0
    0|0
  • Bendede var o durum

Çekmiyorum artık :D

Şaka bir yana takıntı yapmamalısın, resme o kadar takıntılı olan hatalı olur en başta :)

Resim ve canlı hal çok farklı olabiliyor.

0|0
    0|0
  • fotojenik değilsin ama artık fot çekilirken objektife bakma.. başka taraflara bakarak çekil fotoları bir de öyle dene ...

0|0
    0|0
  • bence ergen konuları bunlar salla gıtsın o sana oyle gelıyodur cok guzel cıkıyor dedıklerınede bak ama bu sefer bunar ne kadar cırkınler de ve ondan sonra bak bu goruse baglı,

0|0
    0|0
  • realist olmamı şstersen fotoda kötü çıkıyorsun bence çok güzelsin ama teknoloji seni sevmemiş demekki

0|0
    0|0
  • Eskiden ben de öyleydim, rahat ve güzel bir gülüş herşeyi hallediyor.

İyi poz vereceğim diye kasma rahat ol, yapmacıklık fotoda çok belli oluyor ve orjinal olmayan şeyler göze hoş gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Çoğu kişinin diyeceği gibi aynanın karşısında prova yap sana yakışan mimikleri belirlemeye falan çalış kendini çok kasma rahatla kendi fotoğraflarını falan çek bu şekilde alışırsın sanırım

0|0
    0|0
  • anahtar kelime ''fotojenik değilim'' ;) bende öyleyim ..yani bana göre en azından

0|0
    0|0
  • fotojenik olma diye bir kavram var bende aynı durumdan muzdaribim. bende fena sayılmam ama fotolarada ben bile kendimi tanıyamıyorum

0|0
    0|0
  • Kendine kusersen hic olmaz. Guzelkigini resimlerle ani haline getir. Profesyonel studyoya git. Farki gor

0|0
    0|0
  • bence deminki resimde güzel çıkmıştın bence iyi yapmadın resmini kaldırarak şeker gözüküyodun sen bilirsin tabi

0|0
    0|0
  • bunun taktikleri var internette araştırarak ulaşabilirsin.senin fotojenik bulduklarında kendilerini beyenmiyorlar buna inan tıpkı insanın kendi sesini dinlemesi gibi

0|0
    0|0
  • shop ögretiyim indir cs6 yı sorarsın sölerim sende artık resimlerde istediğin gibi olursun :) pardon olduğun gibi :)

0|0
    0|0
  • Sadece resim cekilirken habersiz cekilsen kesinlikle super olur. Bseylerle ugrasrken cekinmelisin ayrica baya da gencsin

0|0
    0|0
    • dogru haklısın

• Tamam guzelsin ama baya baya genssin. 19 desen yutar insanlar..

Cevrendekiler foto cekmeyi bilmiyo bnce.

Sucu kendinde arama :-)

• yok ya 33 yasındayım bakma mşnyon yuzluyum birde sacta boyatmaıdm hicondandır yapımız böyle ailecek genc görunyuoruz nerde yaslandık 19 kim : ) ben kim

• bencede resmini koy biz karar verelim buna

0|0
    0|0
  • bende resimlerde iyi çıkmıyorum :)

0|0
    0|0
  • fazla takılma oluruna bırak :)

0|0
    0|0
  • 33 yaşındasın menopoza gireceksin nedir bu ergen duygular..

0|0
    0|0
  • Kahrolası çinliler işte.

0|0
    0|0
  • 33 yaşına gelmişsin daha önemli sorunların vardır eminim 18lik kız değilsin ya :D

0|0
    0|0
  • Fotojenik degilsin ondandir. Neyse sana guzel resimler yapalim photoshopla...

0|0
    0|0
  • resim çekme olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Boşver bunları takma teyze

0|0
    0|0
  • kimiside resimlerde iyi çıkar gerçekte hiçte çekici degildir, bu fotojeniklikle alakalı bence

0|0
    0|0
  • seninkide iyi sayılır önemli değil bende resimlerde kötü çıkıyor gibbiyim

0|0
    0|0
  • canlı canlı heycanlı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• nikon ve canon makineler iyi diğerleri güzel değil düşük modeller çirkin çıkarıor kırmızımsı yapıo falan ama ben çok fotojeniğim sorunum olmuo ama senın için bunu önerebilirim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...