En sevdiğiniz replik nedir?

Dizi, film, kitap olsun bazen okuduğumuz da/izlediğimizde çok etkileniriz. Hatta adeta kendimizi anlatır bir cümle. Peki sizin en sevdiğiniz replik/replikler, nedir/nelerdir? 😊

Örneğin benim;

Sınır serisinin ikinci kitabı 'Sınırsız' danEn Sevdiğiniz Replik Nedir?

Uğultulu Tepeler kitabından. .😢
Resimler bana aittir.

Güncellemeler:
Ikinci resim ne biçim çıkmış öyle be orjinali böyle değil😂

0|2
9|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Herkez ölümü tadicak. Ölü birisine yaşami verebilirmiydin. Ohalde yasayan birini öldururken aceleci davranma

1|0
    0|0
  • O zaman, akıllı ya da akılsız butun ezilenler, yani bizim caddedeki insanların çoğu, yani öcü geliyor diye küçükken beni korkuttukları çolak ve topal deli rüstem ile ben ve benimle birlikte bar kızı leyla kendisine yüz vermedi diye intihara teşebbüs ederek beynine iki kurşun sıkan fakat ancak kafatasını delerek alay edenlerden kurtulmak icin butun hayatınca yolda kalpak giyerek dolaşmak zorunda kalan meyhaneci hızır ve onunla birlikte ortaokulda kekemeliği ve garip mistik düşünceleriyle arkadaşlarının alay konusu olan ve şimdi havagazıyla intihar ettiği icin olmuş bulunan ve evlerindeki şecere ağacında taze yağlı boyayla yeni boyanmış yeşil, titrek bir yapraktan ibaret kalan ercan ve ercan’la birlikte annesi rus babası italyan olan ve sınıfta ve bahcede paltosunu hic cıkarmayan ve daima gözlüğü ve paltosuyla ilkokul birinci sınıf cocuklarıyla top oynayan ve gavur diye ve kambur diye horlanan altan o, atay yazaa kadar can çıktı :D

1|0
    0|0
  • Kim kimin payını koparıyor kendi payının... ***

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorumda gençken bir gece bir yerden dönüyordum sanırım sinemadan ve metroya bindim
    karşımda genç bir kız oturuyordu üzerindeki elbise bol düğmeliydi , buraya kadar
    düğme vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi
    ama utangaç biriydim bana baktığında başımı çevirdim sonra ben ona bakınca o başını çevirdi
    iniceğim durağa geldim kapı açıldı indim kapı kapandı
    tren hareket ettiğinde bana bakıyordu gördüğüm en inanılmaz gülümseyişiyle müthiş birşeydi
    koşup treni durdurmak istedim
    her gece o trene bindim aynı saatte iki hafta boyunca ama bir daha hiç görmedim
    bu 30 yıl önceydi... ama onu düşünmeden
    geçen tek bir günüm bile olduğunu sanmıyorum
    aynı şeyin olmasını istemiyorum...

0|0
    0|0
  • ''Gecenin en karanlık anı şafaktan hemen öncedir. Ve size yemin ediyorum şafak geliyor. Bir gün Batman çiğnediği kanunlar için hesap verecektir. Ama bize.''

1|1
    0|0
  • Yoksul çay getir
    Çay yok bok için

1|0
    0|0
  • " Delinse yer, çökse gök, yansa, kül olsa dört yan,
    Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
    Yıldırımdan, tipiden, kasırgadan yılmayan,
    Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz... "

Bozkurtlar-Hüseyin Nihal ATSIZ

1|0
    0|0
  • After all this times always

1|0
    0|0
  • Öncelikle resimler güzelmiş beğendim :D
    Replik ise organize işler filmindeki yılmaz erdoğan ile tolga çevik arasında geçen konuşma araba nerde para nerde :D

1|0
    0|0
  • Çok guzel

1|0
    0|0
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz.

1|0
    0|0
  • +Ay yapma Metin !
    -Sus kız acımayacuk

#incisker

0|0
    0|0
  • Kızı götürün bir yurda yerleştirin, olursa okumuş or*sbu olsun.

0|0
    0|0
  • Ask kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdigim tatli kazandibidir

0|0
    0|0
  • Gemide filmini izle

0|0
    0|0
  • eşşoğleşşek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• encrypted-tbn1.gstatic.com/images

Çok seviyorum bunu

1|0
    0|0
  • f*ck the paperwork

1|0
    0|0
  • "Fatz et ki 1909 yılı mayıs ayında Floransa'da başka bir otele indin. Ömrün boyunca Odile Malet diye birisinin var olduğunu bilmeyecektin bile. Ama yine de yaşayacaktın, mesut olacaktın. Farz et ki tam şu bulunduğumuz anda o yine yok, niçin yeniden başlamamalı yani?" İklimler'in bende düş etkisi yaratan ve yaşama bir nebzede olsa tutunmamı sağlayan ezbere bildiğim satırları.

1|0
    0|0
  • Usendim atmaya

1|0
    0|0
  • Ucuz roman - Önemli biriyle birlikte olduğunu karşılıklı susabildiği zaman anlıyor insan.
    İntihar odası- Herşeyin yalnızca olumsuz tarafını görüyorum.
    F. kafka Milenaya mektuplar- Bir göğüs havayı solumak için nasıl böyle daralıp genişliyor aklım almıyor. Senden nasıl uzak kalınır, aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • Aslında işin aslı baba! Sen baba olsaydın ben p*çliğiyle ovunen bir serseri olmazdim şu anda... En az benim kadar terk edilmiş bir parkin ortasinda hickira hickira /küfrüm aşar edebimi kitabindan😄

1|0
    0|0
  • kim kimi koparıyo kendi payının * . na koyim

1|0
    0|0
  • Şeytan ce genç kadın kitabından.. Niye geldin? Diye sormuş kadın ölüme

0|0
    0|0
Yükleniyor...