Yine ben amerikan milliyetçisi olan :D 13 saat bingazinin gizli askerlerini izlediniz mi?

HI. Ben sitenizin kel kartal sevdalısı üyesi ne zaman soru sorsam linç edilen amerikan vatandaşı :D 13 saat bingazinni gizli askerlerini izledim gözlerim doldu. Libyada amerikan elçiliği basıldıktan sonra 13 saat boyunca çatışan kahraman askerlerimizi anlatıyor. Birde koluma bald eagle dövmesi yaptırıcam sizce şu iyi mi?
Yine ben amerikan milliyetçisi olan :D 13 saat bingazinin gizli askerlerini izlediniz mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ama biraz abartılı değil mi

0|0
    0|0
    • derinin yırtılıp altından bayrak görünme olayı mutlaka olacak ama kartala karar veremedim. Bu arada bicepslerim falan büyük bayağı.

• Sen kafaya koymuşsun ne diyeyim sağlığına içerim

Kızlar Ne Diyor 2

• bak 3 boyutlu dövme güzeldir yalnız kabartmanın çok iyi yapılması gerekir , boyutu oldukça büyüktür , yani sıkılman için gerekli herşey vardır bunlarda kararını tam olarak ver, olaki bigün davandan vazgeçersen bu sana yapışacak çünkü , ama güzel

0|0
    0|0
  • Bence iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Amacı xp toplamak olan bu zavallıya bence cevap vermeyin sabah sabah dükkanı açmak zorunda kalan market çırağı bu. Şimdi siparişleri götürmüş boş zamanı kalmış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...